کلاله فرهاد شیبک دهه فجر گلستان گرگان- فرماندار شهرستان کلاله با اشاره به خدمات

1401\11\19 06:31:04


مردم با بصیرت در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور می یابند

گرگان- فرماندار شهرستان کلاله با اشاره به خدمات و دستاوردهای ناشی از انقلاب اسلامی ایران، گفت: مردم با بصیرت در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور می یابند.

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد شیبک عصر سه شنبه در آئین جشن انقلاب در جمع دانش آموزان کلاله اظهارکرد: با پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار نظام اسلامی در کشور؛ مردم به «عدالت» و «توسعه» همه جانبه به ویژه در مناطق محروم امیدوار شدند.

فرماندار کلاله افزود: طی سال‌های گذشته همه مسئولان در کنار مردم تلاش کردند، محرومیت‌ها و بی عدالتی را برچینند. وی گفت: امروز که به دستاوردهای انقلاب اسلامی نگاه می‌کنیم، متوجه خواهیم شد دیروز در کجا بودیم و امروز در چه جایگاه پر از برخورداری از نعمات سلامت، آموزش همگانی، آب شرب، برق، مخابرات و تکنولوژی‌های روز در ارتباطات، مسکن، راه و غیره قرار گرفته ایم. شیبک گفت: همه این عزتمندی و برخورداری از برکت خون شهیدان، رهبری‌های امام خمینی (ره) و امروز رهبر معظم انقلاب است.

تبلیغات
فروشگاه لوازم هنری
فروشگاه لوازم هنری

آرت ویم، تهیه و توزیع لوازم هنری در سطوح مبتدی و حرفه ای،، ارائه رنگ و مدیوم ، بوم و کاغذ ، قلم مو ، ابزار هنری با کیفیت های متنوع و قیمت مناسب سراسر ایران !

وی افزود: لازم است شکرگذار نعمت الهی باشیم و مثل همیشه در مقابل توطئه‌های دشمنان استوار، قدرتمند بایستیم، و با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضوری با بصیرت داشته باشیم. گفتنی است؛ در این جشن چند برنامه فرهنگی هنری به اجرا درآمد.. .


بازنشر از : مهر

کلاله

فرهاد شیبک

دهه فجر

گلستان


نمایندگی بوتان تهران