استاندار اصفهان رضا مرتضوی معتادان کارتن خواب اصفهان - مرکز جامع توانمندسازی است

1401\11\19 02:54:03


مرکز جامع توانمندسازی اصفهان افتتاح شد

اصفهان - مرکز جامع توانمندسازی استان اصفهان به منظور اسکان کارتن خواب ها و ارائه خدمات اجتماعی در این حوزه افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان ظهر سه‌شنبه در آئین افتتاح مرکز جامع توانمندسازی آقایان استان با تأکید بر فراهم کردن زمینه برای بازگشت معتادان درمان یافته به جامعه، گفت: در دین مبین اسلام، نجات یک نفر برابر با نجات همه مردم قلمداد شده است، از این رو بازگشت فرد درمان شده از دام اعتیاد به جامعه، نیازمند مشارکت همه نهادهای ذی ربط و دستگاه‌های متولی است.

وی با اشاره به اینکه علی‌رغم همه تلاش‌ها، بخش‌هایی از فعالیت‌ها در جمهوری اسلامی نواقصی داشته، افزود: به تعبیر رهبر معظم انقلاب چنانکه باید به موضوع اعتیاد و قاچاق مواد مخدر نپرداخته ایم. استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: اقدامات سلبی از جمله جلوگیری از قاچاق مواد مخدر، مبارزه با باندهای قاچاق و … همواره انجام شده اما جنبه مردمی، فرهنگسازی و اجتماعی آن مغفول مانده است. استاندار اصفهان عنوان کرد: در سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری به حوزه‌های مختلف اشتغال، فرهنگی، تربیت، آموزش و حمایت از افراد رها شده از دام اعتیاد اشاره شده است.

تبلیغات
کارتن سازی
کارتن سازی

صنایع تولید کارتن مهر ارائه خدمات نوین بسته بندی اعم از تولید کارتن و جعبه مقوایی، کارتن لمینتی ، کارتن فلکسو و کارتن صادراتی با بالاترین کیفیت نیاز کارخانجات تولیدی و شرکتها را براوده می نماید .

وی تصریح کرد: اگر مرکز توانمندسازی که امروز افتتاح شد در زمینه اجتماعی و فرهنگی فعالیت کند، می‌تواند اثرگذار باشد اما اگر تنها به جمع‌آوری معتادین متجاهر اکتفا کند بی‌فایده است. وی اظهارکرد: نباید چرخه بازگشت فرد بهبودیافته از اعتیاد ناقص تعریف شود بلکه بایستی در ادامه مسیر به مسائل فرهنگی و اجتماعی توجه ویژه شود. مرتضوی ادامه داد: در صورت مساعدت ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور، مدیریت استان اراده دارد با ظرفیت خیرین کار متفاوتی را رقم بزند.

گفتنی است؛ مرکز جامع توانمندسازی آقایان باغ فدک، با اعتباری بیش از ۴۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در راستای رفع مشکل اسکان کارتن خواب‌های با تعامل میان استانداری، شهرداری، سپاه پاسداران، و بهزیستی به بهره برداری رسید.. .


بازنشر از : مهر

استاندار اصفهان

رضا مرتضوی

معتادان

کارتن خواب


نمایندگی زومر - جک پارکینگ زومر - ریموت زومر