مجتبی عبداللهی آموزش و پرورش استاندار البرز کرج- استاندار البرز گفت: مشارکت مطلوبی بین دولت و مجمع خیرین برای ساخ

1401\07\07 22:38:22


مشارکت دولت و مجمع خیرین برای ساخت ۲۰۰ مدرسه در البرز

کرج- استاندار البرز گفت: مشارکت مطلوبی بین دولت و مجمع خیرین برای ساخت ۲۰۰ مدرسه در استان شکل گرفته است.

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی عبداللهی عصر پنجشنبه در شورای آموزش و پرورش استان البرز که در سالن شهدای دولت استانداری با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار شد، ضمن قدردانی از همراهی خیرین مدرسه ساز استان اظهار کرد: کمبودها سرانه‌های آموزشی و پرورشی استان و تلاش برای جبران عقب ماندگی‌ها در این بخش نباید ما را از موضوع مهم پرورش در کنار آموزش، غافل کند.

وی ادامه داد: طی ۳ سال گذشته به دلیل شیوع کرونا، دانش آموزان، بدون محدودیت و نظارت کافی در فضای مجازی حضور داشتند که به طور قطع تبعاتی در حوزه آموزش و پرورش آنها داشته است.

عبداللهی گفت: از مجموعه آموزش و پرورش استان انتظار می‌رود که برای پرورش و تربیت کودکان و نوجوانان در قالب دانش آموزان این کشور، برنامه و راهکار ارائه دهند.

وی با اشاره به جایگاه معلمان در فرهنگ ایران و جهان، گفت: بی شک آینده کشور در دست آموزگاران است و باید برای بروز رسانی دانش و مهارت آنها، اقدامات لازم صورت گیرد.

عبداللهی افزود: جای خرسندی دارد که در استان البرز همدلی و وفاق ویژه ای برای ساخت مدرسه شکل گرفته و مشارکت دولت و مجمع خیرین برای ساخت ۲۰۰ مدرسه در استان، روند خوبی را طی می‌کند.

وی گفت: حدود ۵۵۰ مدرسه برای جبران کمبودهای استان در حوزه آموزش و پرورش نیاز است که برای این امر برنامه‌ریزی‌های ویژه ای صورت گرفته است.


بازنشر از : مهر

مجتبی عبداللهی

آموزش و پرورش

استاندار البرز

کرج- استاندار البرز گفت: مشارکت مطلوبی بین دولت و مجمع خیرین برای ساخت ۲۰۰ مدرسه در استان شکل گرفته است.


تعمیر پکیج دیواری