می خواهند ملت های مسلمان را به سمت همجنس‌گرایی و ازدواج با حیوانات سوق دهند. رعایت نکردن حد شرعی حجاب ولو بیرون بودن چند تار مو باشد حرام است نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت

1401\09\30 19:33:18


می خواهند ملت های مسلمان را به سمت همجنس‌گرایی و ازدواج با حیوانات سوق دهند. رعایت نکردن حد شرعی حجاب ولو بیرون بودن چند تار مو باشد حرام است

نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: اختلاف بر سر بیرون بودن چند تارمو نیست، حد شرعی حجاب وجه و کفین است و رعایت نکردن ولو بیرون بودن چند تار مو باشد حرام است، ولی آنهایی که پشت صحنه ماجرا ایستاده‌اند به دنبال آن هستند که ملت های مسلمان را به سمت همجنس‌گ

حجت‌الاسلام‌ سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان سه شنبه شب در دیدار جمعی از مردم پلدختر و معمولان ضمن تسلیت ایام فاطمیه(س) با بیان این حدیث قدسی خطاب به پیامبر گرامی اسلام(ص) "لَوْلاکَ لَما خَلَقْتُ الْأَفْلاکَ، وَ لَوْلا عَلِیٌّ لَما خَلَقْتُکَ، وَ لَوْلا فاطِمَةُ لَما خَلَقْتُکُما" (ای محمد«ص» اگر تو نبودی، جهان را نمی ‌آفریدم و اگر علی نبود تو را و اگر فاطمه نبود هردوی شما را نمی ‌آفریدم) گفت: اگر هستی باشد ولی در آن مرشد و راهنما و هدایتی نباشد آفرینش عبث و بیهوده می‌شود، پس اگر رسالت و نبوت پیامبر(ص) نبود اصلا خلقتی صورت نمی گرفت چون اگر صورت می‌گرفت عبث و بیهوده بود.

حفظ و تداوم این رسالت به دست امیرالمومنین(ع) و حضرت صدیقه طاهره(س) است، یعنی اگر رسالت باشد ولی منقطع شود و ادامه پیدا نکند یا حمایت نشود آفرینش بیهوده است.

وی ادامه داد: اگر حضرت فاطمه(س) نبود، پیامبر اسلام(ص) و حضرت امیرالمومنین (ع)خلق نمی شدند، زیرا تداوم رسالت و امامت به جهاد و دفاع حضرت فاطمه(س) وابسته بود؛ هم آموزه های نبوی را تبلیغ کردندو هم از ولایت و امامت دفاع کرد.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی اظهار کرد: در این ایام فاطمیه (س) تا ایامی که منتهی به ولادت آن بانوی بزرگوار می‌شود، باید آموزه‌های نبوی، علوی، فاطمی و مهدوی را در اجتماعاتمان ترویج و گسترش دهیم.

وی یادآور شد: در طول ۴۳سال از پیروزی انقلاب اسلامی نظام سلطه صدماتی به ما وارد کرد و خانواده هایی را مصیبت زده کرد، اما هیچ گاه نتوانست قامت این ملت را خم کند و خللی در اراده آهنین مردم به وجود آورد.

حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی خاطرنشان کرد: آرمان ها و ارزش های اسلامی را باید بر سر دست گرفت، ترویج کرد و مانع کهنه شدن و فراموشی آنها شد.

وی یادآور شد: باید مراقب بود که امروز تغییرات پنهان فرهنگی جز برنامه‌های نظام سلطه است، چون آنها دیدند با ابزار جنگی نمی توانند با این ملت هم آوردی کنند.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی تأکید کرد: اختلاف بر سر بیرون بودن چند تارمو نیست، حد شرعی حجاب وجه و کفین است و رعایت نکردن ولو بیرون بودن چند تار مو باشد حرام است، ولی آنهایی که پشت صحنه ماجرا ایستاده‌اند به دنبال آن هستند که ملت های مسلمان را به سمت همجنس گرایی و ازدواج با حیوانات سوق دهند و این امر با تغییرات پنهان فرهنگی صورت می گیرد.

نماینده ولی فقیه در لرستان اظهار کرد: امروز در این جنگ ترکیبی فرسایشی، دشمن به دنبال آن است که ما را خسته و فرسوده کند؛ آنان می خواهند ادامه آشوبها را به جنگی بدل کنند که از طرفی موجب ملال انقلابیون و از طرف دیگر باعث ایجاد امید در دل تبهکاران و تجزیه طلبان شود.

حجت الاسلام شاهرخی افزود: ملت ما تبهکاران و تجزیه طلبان را می‌شناسد.

اینان منفورتر از آن هستند که مردم ایران به آنها اقبال داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان خاطرنشان کرد: یکی از مناطقی که راست قامت در مقابل نظام سلطه ایستاد، استان لرستان و منطقه پلدختر بود که در مقاطع مختلف انقلاب اسلامی و قبل از آن بزرگان منطقه در پیشبرد اهداف متعالی اسلامی و ارتقاء فرهنگی تاثیرگذار بودند.

وقتی تاریخ دیار پلدختر و معمولان را مشاهده می‌کنیم می بینیم در طول هشت سال دفاع مقدس نقش ممتازی داشتند.

وی اضافه کرد: با توجه به ظرفیت هایی که شهرستان پلدختر در زمینه‌های گوناگون دارد باید در خدمت رسانی به مردم اقدامات ارزشمندی صورت گیرد.

امام جمعه خرم آباد اظهار کرد: اگر همه ظرفیت‌های منطقه شناسایی شود و جمعیتی متشکل از مسئولین و نخبگان کشوری که اهل این شهرستان و علاقمند به دیار خود هستند شکل بگیرد و از همه آنها، چه آنها که در استان مقیم هستند و چه آنان که نیستند دعوت شود و افکار و خِرَد آنها با هم جمع شود یقیناً می تواند در ارتقاء فرهنگی، پیشرفت اقتصادی و عمران و آبادی منطقه تأثیر گذار باشد.


بازنشر از : منبع: حوزه

نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: اختلاف بر سر بیرون بودن چند تارمو نیست، حد شرعی حجاب وجه و کفین است و رعایت نکردن ولو بیرون بودن چند تار مو باشد حرام است، ولی آنهایی که پشت صحنه ماجرا ایستاده‌اند به دنبال آن هستند که ملت های مسلمان را به سمت همجنس‌گ


پرده زبرا - پوستر دیواری