نقش آفرینی مداحان در عصر منتهی به ظهور. ناصر و ستایشگر باشیم حجت الاسلام محمد مهدی شریف تبار مداحان تبلیغات اسلام

1401\10\24 21:21:22


نقش آفرینی مداحان در عصر منتهی به ظهور. ناصر و ستایشگر باشیم

ساری- مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به نقش موثر مداحان و شاعران آئینی در نشر و احیای فرهنگ و معارف اهل بیت (ع) گفت: مداحان در عصر منتهی به ظهور نقش خود را بشناسند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدمهدی شریف تبار شامگاه شنبه در دیدار مداحان و شاعران آئینی با آیت الله لائینی نماینده ولی فقیه در استان تلاش در احیای امر اهل بیت را موهبتی الهی دانست و گفت: براین نعمت بسی شاکر و سپاسگذار هستیم که در مسیر احیای میراث تشییع علوی قرار گرفته‌ایم.

وی با بیان اینکه مازندران مزین به تشییع علوی و دیار علویان است، و دوستداران و محبان اهل بیت در آن حضور دارند، گفت: برای ترویج خط و فکر تشییع علوی و انتشار معارف اهل بیت تشکل‌های مختلفی از جمله مداحان و شاعران آئینی نقش آفرینی کرده‌اند.

وی ادامه داد: عصر منتهی به ظهور حضرت منجی عالم بشریت، عصر نقش‌ها و نقشه‌ها است و باید در نقشه ظهور هر فردی نقش خود را بداند که کجا ایستاده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی براین که مداح باید جایگاه خود ر بشناسد واین چه چه تأثیرگذاری در عصر ظهور داشته باشد، گفت: حضرت امام رضا (ع) به دعبل فرمودند که اهل بیت (ع) نصرت و ستایش را خواستار هستند.

حجت الاسلام شریف تبار یادآور شد: در روزگاری که مأمور به اجرای فرمان ولی امر مسلمین جهان اسلام و جهاد تبیین هستیم، در چنین عصر و زمانه مداحان در نشر و احیای فرهنگ و معارف اهل بیت (ع) تاثیرگذار هستند و نصرت ولی را به هر طرق مختلف انجام خواهند داد.

وی از مداحان به عنوان فرهنگ ساز یاد کرد و گفت: در روزگاری که بحران‌های مختلفی می آیند و در این پیچ تاریخی، مداحان نقش‌های برجسته ای ایفا می‌کنند و مداحان باید ناصر و ستایشگر باشند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران یادآور شد: در عصر جهاد تبیین و مبارزه با دشمن باید نقطه مقابل دشمن را بشناسیم و همه اشعار وافکار در مصاف و مبارزه با باطل باشد.


بازنشر از : مهر

حجت الاسلام محمد مهدی شریف تبار

مداحان

تبلیغات اسلامی مازندران

ساری- مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به نقش موثر مداحان و شاعران آئینی در نشر و احیای فرهنگ و معارف اهل بیت (ع) گفت: مداحان در عصر منتهی به ظهور نقش خود را بشناسند.


تولید کارتن و سفارش کارتن