خوشنویسی حوزه هنری مازندران ساری ساری- نمایشگاه خوشنویسی ۱۵ بانوی هنرمند و آیین تجلیل از بانوان خوشنویس در ویژه ب

1401\11\19 03:05:15


نمایشگاه خوشنویسی بانوان در ساری برپا شد

ساری- نمایشگاه خوشنویسی ۱۵ بانوی هنرمند و آیین تجلیل از بانوان خوشنویس در ویژه برنامه «مشق مادر» در ساری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، نمایشگاه خوشنویسی و آئین تجلیل از بانوان خوشنویس حاضر در ویژه برنامه مشق مادر استان مازندران عصر سه شنبه در نگارخانه سوره حوزه هنری برگزار شد.

تبلیغات
فروشگاه لوازم هنری
فروشگاه لوازم هنری

آرت ویم، تهیه و توزیع لوازم هنری در سطوح مبتدی و حرفه ای،، ارائه رنگ و مدیوم ، بوم و کاغذ ، قلم مو ، ابزار هنری با کیفیت های متنوع و قیمت مناسب سراسر ایران !

در این برنامه که به مناسبت ایام دهه فجر انقلاب صورت گرفت، ۲۵ اثر در قالب نستعلیق، شکسته نستعلیق و نقاشی خط با موضوعات عرفانی و مذهبی حاصل تلاش ۱۵ بانوی هنرمند به نمایش گذاشته شد. گفتنی است، بانوان حاضر در این نمایشگاه عصر جمعه ۲۳ دیماه در ویژه برنامه مشق مادر به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن برای نگارش آیه‌های قرآن، اشعار و نکاتی با موضوع مقام زن، مادر و همچنین بانوی بزرگ اسلام (س) در نگارخانه سوره این مرکز گرد هم آمده و به شکل بداهه به خلق اثر پرداختند. همچنین پس از گشایش نمایشگاه جمعی بانوان خوشنویس با حضور رئیس حوزه هنری مازندران و مهمانان، ضمن اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی از شرکت کنندگان قدردانی شد.

شایان ذکر است که نمایشگاه یاد شده به مدت یک هفته (به غیر از ایام تعطیل) از ساعت ۹ الی ۱۴ به آدرس ساری، میدان امام (ره)، بلوار دانشجو، نگارخانه سوره حوزه هنری مازندران پذیرای علاقمندان خواهد بود.. .


بازنشر از : مهر

خوشنویسی

حوزه هنری مازندران

ساری


مشاور امور مالی و مالیاتی در تهران