1401\06\01 09:33:19


هیئت وزنه برداری زنجان در زمینه استعدادیابی موفق عمل کرده است

زنجان-سرپرست فدراسیون وزنه‌برداری گفت: هیئت وزنه برداری استان زنجان در زمینه استعدادیابی موفق عمل کرده است و وزنه برداران زیادی وارد عرصه های ملی و بین المللی شده اند.

به گزارش خبرنگار مهر، سجاد انوشیروانی شامگاه دوشنبه در آئین تجلیل از مدال‌آوران بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی که در سالن اجتماعات حسینیه اعظم زنجان برگزار شد، با بیان اینکه برگزاری چنین مراسمی حاکی از حفظ شئون پیشکسوتان و پهلوانان است، افزود: خوشبختانه زنجانی‌ها در انجام چنین کارهایی عملکرد قابل قبولی دارند.

وی از زنجان به عنوان اولین استانی که اقدام به برگزاری چنین مراسمی کرده است، یاد کرد و گفت: خوشبختانه وزنه‌برداری زنجان در سال‌های اخیر عملکرد مطلوبی داشته و منجر به پرورش استعدادهایی شده است که امروز برای تجلیل از آن‌ها شاهد برگزاری مراسم هستیم، به همین خاطر معتقدیم وزنه‌برداری زنجان در بحث استعدادیابی جزو استان‌های موفق بوده است. سرپرست فدارسیون وزنه برداری با یادآوری اینکه یکی از رموز موفقیت وزنه‌برداری زنجان، وجود اتحاد و همدلی در بدنه هیئت استان است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه زنجان در بحث مردمی کردن ورزش وزنه‌برداری تلاش‌های زیادی داشته و توانسته است تا حدود زیادی در این زمینه که در سطح کشور مغفول مانده است، موفق عمل کند. رئیس شورای اسلامی شهر زنجان در ادامه این مراسم با بیان اینکه برگزاری چنین مراسمی برگرفته از فطرت آدمی است، اظهار کرد: وقتی چنین مراسمی برگزار می‌شود، این حاکی از آن است که برگزارکنندگان این مراسم قصد دارند به نوعی دوری از کسالت و رخوت را گوشزد کنند.

مجید ناصحی‌مقدم با تاکید بر اینکه همواره باید تلاش‌ها در راستای ایجاد نشاط و امید در جامعه باشد، گفت: اگر امید در جامعه ساری و جاری باشد، آن وقت به معنای واقعی کلمه شاهد نشاط و پویایی جامعه خواهیم بود. دبیر ستاد مردمی جبهه فرهنگی و اجتماعی انقلاب اسلامی استان زنجان به عنوان دیگر سخنران این مراسم بود که الگوپذیری در جامعه را بسیار مهم ارزیابی کرد و یادآور شد: اگر در این خصوص بخواهیم ورزش را مثال بزنیم، باید گفت که ورزش بدون الگو قابل درک برای آحاد جامعه نخواهد بود. حجت‌الاسلام سعید غفاری تاکید کرد: ماموریت این ستاد مردمی، یافتن حلقه‌های مفقودی است که تداوم آن به جامعه آسیب وارد می‌کند.

در پایان این مراسم، از وزنه‌برداران زنجانی مدال‌آور بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی تجلیل شد.. .


بازنشر از : مهر

فدراسیون وزنه برداری

استعدادیابی

سجاد انوشیروانی