بوشهر احمد محمدی‌زاده انقلاب اسلامی ایران استاندار بوشهر بوشهر- استاندار بوشهر گ

1401\10\24 21:15:05


واگذاری پست مدیریتی به بانوان در استان بوشهر افزایش می‌یابد

بوشهر- استاندار بوشهر گفت: زنان مدیر در دستگاه‌های اجرایی خوش درخشیده‌اند و موفق عمل کرده‌اند و در این زمینه سهم زنان در پست‌های مدیریتی استان افزایش می‌یابد.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد محمدی زاده عصر شنبه در آئین تجلیل از بانوان مدیر دستگاه‌های اجرایی و اداری استان بوشهر با تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و هفته زن اظهار داشت: عامل اصلی تحول در جامعه و خانواده بر عهده بانوان است و نقشی که این قشر در تحول آفرینی در نظام اجتماع و خانواده برعهده دارند از مردان مهم‌تر است.

استاندار بوشهر افزود: بانوان تربیت کنندگان فرزندان و آینده سازان جامعه هستند و تربیت فرزندان یکی از رسالت‌های این قشر مهم جامعه محسوب می‌شود. وی گفت: بانوان متدین و انقلابی در طول ۴۳ سال عمر پربرکت نظام مقدس اسلامی در کشورمان منشأ تحولات بزرگی بوده‌اند و در پیشبرد اهداف انقلاب نقش مؤثر داشته‌اند. محمدی زاده با اشاره به این فرمایش معمار کبیر انقلاب که از دامن زن مرد به معراج می‌رود، بیان کرد: اگر امروز مفتخریم شجره طیبه انقلاب اسلامی با خون هزاران شهید که هر کدام مردان بزرگی در تاریخ این سرزمین و جهان بوده‌اند به درختی تناور تبدیل شده است، و وجود شهدای والامقام و بزرگ جامعه، نشان از جایگاه زنان در تربیت این چنین فرزندان است.

وی ادامه داد: پشت سر همه شهدا، بزرگان و اسطوره‌های این سرزمین مادرانی بوده‌اند که توانستند فرزندان بزرگی را تربیت و به اجتماع و جامعه خود تحویل دهند. استاندار بوشهر یادآور شد: اگر امروز یاد و خاطره بزرگ مردانی مانند شهید سردار قاسم سلیمانی را در کشور گرامی می‌داریم که نه تنها در داخل کشور بلکه در تمام منطقه مقاومت وعالم به عنوان یکی از بزرگ مردان تحول آفرین در این دوره می‌شناسند، فرزند مادری است که توانسته چنین بزرگ مردی را تربیت و تحویل نظام و انقلاب و مردم کند. وی گفت: عامل اصلی تحول، انسان سازی، جامعه سازی و حتی تغییر رویکرد همسران، بانوان هستند و از این نقش ارزشمند قابل تقدیر است.

وی ادامه داد: انسجام یک خانواده بر پایه مادران خانواده است و نقش زنان در انسجام خانواده بسیار مهم و تعیین‌کننده است. استاندار بوشهر گفت: شما بانوان در کنار این نقش بزرگ که در تربیت و اصلاح خانواده و جامعه دارید، در محیط کار هم دارای مسئولیت هستید. استاندار بوشهر خانه‌داری، همسر داری و تربیت فرزندان را مهمترین وظیفه زنان عنوان کرد و گفت: نقش زنان در جامعه اسلامی و حکومت دینی ما، نقش بی بدیل و بی نظیر است و خدمات آنان در ابعاد گوناگون جامعه و خانواده درخور تحسین است و باید از این نقش مهم تجلیل و تقدیر کرد.

محمدی‌زاده با اشاره به واگذاری مسئولیت در دستگاه‌های اجرایی و اداری به بانوان شایسته و خلاق گفت: واگذاری مسئولیت به بانوان توانمند و شایسته در دستگاه‌های اجرایی مورد توجه ویژه قرار دارد که در این راستا عقب‌ماندگی گذشته جبران می‌شود. وی با تأکید بر برنامه‌ریزی برای افزایش واگذاری پست مدیریتی به بانوان در ادارات استان بوشهر بیان کرد: زنان مدیر در دستگاه‌های اجرایی خوش درخشیده‌اند و موفق عمل کرده‌اند و در این زمینه سهم زنان در پست‌های مدیریتی استان افزایش می‌یابد. وی گفت: هر چه داریم از انقلاب اسلامی، امام راحل و خون شهدا است و همه ما مدیون خون‌هایی هستیم که فرزندان این سرزمین تقدیم کردند تا ما امروز به عنوان رئیس و مسئول و مدیر و مدیر کل باشیم لذا باید این زحمات و خون‌ها را قدر بدانیم و قدردانی آنها در گرو تلاش‌های مضاعفی است که برای حل مشکلات و مسائل و پیشرفت کار مردم انجام می‌دهیم..

.


بازنشر از : مهر

بوشهر

احمد محمدی‌زاده

انقلاب اسلامی ایران

استاندار بوشهر


استعلام قیمت کارتن لیمینتی