استانداری اصفهان فعالان اقتصادی تسهیلات بانکی کاشان - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان از پرداخت ۱۸ هزا

1401\07\07 19:46:26


پرداخت ۱۸ هزار میلیارد تومان تسهیلات به فعالان اقتصادی اصفهان

کاشان - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان از پرداخت ۱۸ هزار میلیارد تومان تسهیلات به فعالین اقتصادی و صنعتی این استان طی ۱۰ ماه گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، امیررضا نقش بعد از ظهر پنج شنبه در دیدار با جمعی از فعالین اقتصادی و صنعتگران شمال استان اصفهان با اشاره به اینکه استان اصفهان در حال حاضر استان اول صنعتی کشور است، اظهار داشت: ۱۰ هزار واحد اقتصادی فعال در ۷۶ شهرک صنعتی در سطح استان اصفهان وجود دارد.

وی با بیان اینکه ۱۳ درصد بخش صنعت کشور در سطح استان اصفهان وجود دارد، ابراز داشت: در شمال استان اصفهان روی هم رفته ۳۰ درصد صنعت استان فعال است.

معاون امور هماهنگی اقتصادی استانداری اصفهان با اشاره به اینکه در بخش نساجی و فرش ۸۸ درصد این صنعت در سطح کشور در شمال استان اصفهان قرار دارد، تصریح کرد: در سطح استان اصفهان در ۱۰ ماه گذشته ۹۶ کارگروه ستاد تسهیل تشکیل شده است.

وی با اشاره به اینکه در قالب این جلسات بیش از یک هزار و ۶۰۰ پرونده بررسی شد، گفت: بیش از ۸۰ درصد پرونده‌ها اجرایی شده است.

نقش با اشاره به اینکه بیشتر مشکلات صنعتگران استان اصفهان در بخش بانکی و تسهیلات بوده است، افزود: ۴۲ درصد از تقاضاهای ما در بحث‌های بانکی برای صنعتگران و کشاورزان بوده است.

وی با اشاره به اینکه طی ۱۰ ماه گذشته بیش از ۱۸ هزار میلیارد تومان تسهیلات به فعالان صنعتی و اقتصادی و کشاورزی سطح استان پرداخت شده است، تاکید کرد: این تسهیلات در قالب سرمایه در گردش و تسهیلات ثابت بوده است.

تولیدات اصفهان در بخش کشاورزی معادل ۱۴ درصد کشور است معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان با اشاره به اینکه در بخش کشاورزی تولیدات استان اصفهان معادل ۱۴ درصد کشور است، اظهار داشت: استان اصفهان دومین رتبه را در سطح کشور در جذب تسهیلات طرح مردمی سازی یارانه‌ها داشته است.


بازنشر از : مهر

استانداری اصفهان

فعالان اقتصادی

تسهیلات بانکی

کاشان - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان از پرداخت ۱۸ هزار میلیارد تومان تسهیلات به فعالین اقتصادی و صنعتی این استان طی ۱۰ ماه گذشته خبر داد.

کارتن سازی

صنایع بسته بندی تولید کارتن مهر با توجه به این نیازها و ربع قرن تجربه و با بکارگیری از تجهیزات و ماشین آلات روز و با کادری مجرب در ارائه خدمات نوین بسته بندی اعم از تولیدات کارتن و جعبه ، کاتن و جعبه های لامینتی ، منقسم ، کارتن های دایکاتی ، چاپ فلکسو و چاپ افست با بالاترین کیفیت نیاز کارخانجات تولیدی و شرکتها را براوده می نماید .
دفتر مرکزی :88936918 - 66369593
همراه :09121031162
تلفن کارخانه :56230291--56230292-56230293

کارتن سازی - استعلام قیمت کارتن - شرکت کارتن سازی - شهرک صنعتی

نمایندگی بوتان تهران