پرداخت ۷۴ میلیارد تومان مقرری بیمه بیکاری در لرستان سازمان تامین اجتماعی بیمه بیکاری خرم آباد خرم‌آباد- مدیرکل تا

1401\09\30 19:25:17


پرداخت ۷۴ میلیارد تومان مقرری بیمه بیکاری در لرستان

خرم‌آباد- مدیرکل تامین اجتماعی لرستان از پرداخت ۷۴ میلیارد تومان مقرری بیمه بیکاری در این استان طی هشت ماهه امسال خبر داد.

منوچهر گودرزی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به سامانه خدمات الکترونیک تأمین اجتماعی در لرستان، اظهار داشت: این امر در قالب طرح ۳۰۷۰ از سال گذشته استارت زده شد.

وی، عنوان کرد: قرار بود که در قالب این طرح، ۳۰ خدمت به صورت غیر حضوری در استان ارائه شوند.

مدیرکل تأمین اجتماعی لرستان با بیان اینکه در قالب این ۳۰ خدمت، ۷۰ میلیون بار مراجعه در طول سال به شعب تأمین اجتماعی و کارگزاری‌ها در کشور کاهش می‌یابد، افزود: خوشبختانه با اقدامات و تلاش‌های صورت گرفته این ۳۰ خدمت به نزدیک به ۴۰ خدمت غیر حضوری در تأمین اجتماعی رسید.

گودرزی با تاکید بر اینکه در هشت ماهه امسال ۳۲ هزار سند در حوزه‌های کمک هزینه ازدواج، کفن و دفن، محاسبه سربازی، کفالت والدین و فرزندان، پرداخت غرامت و دستمزدهای بیماری، بارداری و… به صورت غیر حضوری صادر شده است، عنوان کرد: حدود ۱۴ میلیارد تومان پرداختی این تعهدات بوده است.

وی، بیان داشت: همچنین پرداخت بیمه بیکاری نیز به صورت غیر حضوری پرداخت می‌شود، در این حوزه نیز ۷۴ میلیارد تومان طی هشت ماهه امسال پرداخت شده است.


بازنشر از : مهر

سازمان تامین اجتماعی

بیمه بیکاری

خرم آباد

خرم‌آباد- مدیرکل تامین اجتماعی لرستان از پرداخت ۷۴ میلیارد تومان مقرری بیمه بیکاری در این استان طی هشت ماهه امسال خبر داد.