سدسازی پروژه عمرانی مراسم افتتاحیه دهدشت_ نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسل

1401\11\19 06:30:17


پروژه «سد کوهبرد» کهگیلویه در سفر رئیس جمهوری افتتاح می شود

دهدشت_ نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی از افتتاح پروژه «سد کوهبرد» با حضور رئیس جمهوری خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد موحد عصر سه شنبه در بازدید مدیر کل دفتر امور آب کشاورزی وزارت کشاورزی از پروژه سد کوهبرد، آن را یکی از دغدغه‌های مهم و بحق مردم این منطقه دانست و افزود: امروز شاهد هستیم با تلاش همه عزیزان این پروژه در مرحله پایانی قرار دارد و در سفر ریاست جمهوری افتتاح خواهد شد.

وی با تقدیر از حضور مدیر کل امور آب کشاورزی وزارت کشاورزی در بازدید از این پروژه تصریح کرد: امیدوارم آرزوی دیرین مردم این منطقه که همانا نتیجه بعد از سد و بحث انتقال آب به ۳۵۰ هکتار سطح زیر کشت است، محقق شود. نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده ابراز داشت: امیدواریم با انتقال آب به اراضی پایین دست، زمینه اشتغال و کشاورزی ایجاد شود. موحد با اشاره به نزدیک بودن سد کوهبرد به مرکز شهرستان گفت: این پروژه جلوه‌های گردشگری خوبی هم دارد.

وی یکی از مهمترین اقدامات را، انتقال آب از این سد به مزارع پایین دست نام برد و خاطر نشان کرد: بعد از افتتاح این امر نیز انجام می‌گیرد. موحد تاکید کرد: جا دارد از مجموعه جهاد کشاورزی و به ویژه پیمانکار پرتلاش این مجموعه قدردانی کنیم.. .


بازنشر از : مهر

سدسازی

پروژه عمرانی

مراسم افتتاحیه


نمایندگی بوتان تهران