گرگان آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان گرگان- نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: هشت سال دفاع مقدس چهره

1401\06\30 18:25:15


چهره ملت ایران با «دفاع مقدس» باصلابت تر شد

گرگان- نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: هشت سال دفاع مقدس چهره ملت ایران را در برابر چشم همه دنیا یک چهره نورانی و با صلابت نشان داد و این ایستادگی موجب بیداری در منطقه و جهان شد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی بعدازظهر چهارشنبه در آیین تجلیل و تکریم پیشکسوتان دفاع مقدس استان گلستان، اظهارکرد: هشت سال دفاع مقدس چهره ملت ایران را در برابر چشم همه دنیا یک چهره نورانی و صلابت نشان داد و این ایستادگی موجب بیداری در منطقه و جهان شد.

نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) از ابتدای به دنبال این بود که شاخ آمریکا را در منطقه بکشند، گفت: رسیدن به این هدف، مرد میدانی همچون حاج قاسم سلیمانی می‌خواست که گام از کشور بیرون گذاشت و شاخ آمریکا را شکست و آمریکا علناً در یک کشور دیگر وی را به شهادت رساندند. وی همچنین با تکریم از شهید امنیت علی سراوانی در شهرستان رامیان، افزود: این شهید بزرگوار برای برقراری امنیت و خاموش کردن درگیری بین دو قبیله به شهادت رسید و لازم است هرچه سریع‌تر عوامل این حادثه مجازات شوند. نورمفیدی با اشاره به اینکه جنگ را بر ما تحمیل کردند، گفت: رزمندگان اسلام در این جنگ از خود گذشتند و برای رضای خدا حضور پیدا کردند و با استقامت و دلاوری در برابر دشمنان، ملت ایران را پیروز کردند.

وی گفت: باید از پیشکسوتان جبهه و جهاد دفاع مقدس تکریم کنیم چون این عزیزان ارزش‌هایی آوردند که به عنوان فرهنگ روحیه جهادی باید در کشور و میان نسل جوان عمیق شود. نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به تعبیر رهبر معظم انقلاب که «دفاع مقدس» گنج تمام نشدنی است، افزود: حفظ و انتقال این گنج به نسل‌های آینده، همیشه آثار گران بها برای ملت ایران خواهد داشت.. .


بازنشر از : مهر

گرگان

آیت الله نورمفیدی

نماینده ولی فقیه در گلستان


استعلام قیمت کارتن لیمینتی