اردوهای راهیان نور شهدا مناطق عملیاتی جنوب اردبیل اردبیل- معاون هماهنگ

1401\11\19 06:24:06


کاروان «راهیان نور» بهترین بستر انتقال پیام شهدا است

اردبیل- معاون هماهنگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: اردوهای «راهیان نور» به مقصد مناطق عملیاتی جنوب و غرب شایسته‌ترین بستر در انتقال فرهنگ جهاد و شهادت و دفاع مقدس است.

به گزارش خبرنگار مهر، جهانبخش عطایی عصر سه‌شنبه در آئین تجلیل از منتخبان جشنواره «رهاورد سرزمین نور» در اردبیل اظهار کرد: نسل جوان و نوجوان ما از زوایای مختلف هشت سال دفاع مقدس و دستاوردهای آن بی‌اطلاع است که ما در کنار کتب درسی باید به شکل حضوری و در قالب کاروان‌های «راهیان نور» آنها را با مفاهیم جهاد، ایثار، شهادت و سلحشوری رزمندگان اسلام آشنا کنیم.

وی تصریح کرد: با هماهنگی آموزش و پرورش از اسفندماه اعزام کاروان «راهیان نور» آغاز خواهد شد تا با حضور نسل جوان و نوجوان در این مناطق، تجدید بیعت با شهدا و انتقال مواریث ارزشمند ایام هشت سال دفاع مقدس به شکل شایسته انجام شود. معاون هماهنگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: جهاد و شهادت فرهنگ غنی و پرباری است که تکیه بر آن می‌تواند جامعه را از آسیب‌های مختلف در امان نگه دارد و ضروری است خانواده‌ها در کنار معلمان و مربیان پرورشی و آمادگی دفاعی، بستر و زمینه آشنایی بیشتر نوجوانان را با این گنجینه عظیم فراهم کنند. عطایی افزود: در قالب جشنواره «رهاورد سرزمین نور» بیش از ۱۲ هزار اثر ارزشمند هنری به ابتکار نوجوانان به دبیرخانه این جشنواره در سپاه اردبیل ارسال شد تا در بخش دل‌نوشته، عکس، مستند و کلیپ از برترین آثار تجلیل شود.

تبلیغات
فروشگاه لوازم هنری
فروشگاه لوازم هنری

آرت ویم، تهیه و توزیع لوازم هنری در سطوح مبتدی و حرفه ای،، ارائه رنگ و مدیوم ، بوم و کاغذ ، قلم مو ، ابزار هنری با کیفیت های متنوع و قیمت مناسب سراسر ایران !

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: تلاش بر این است تا در قالب این آثار هنری زیباترین لحظات و تصاویر دلدادگی و دلبستگی جوانان به این سفر معنوی به تصویر و قلم آورده شده و بستر ثبت این آثار در طول تاریخ نیز به شکل شایسته مهیا شود. معاون هماهنگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل اضافه کرد: تمام تلاش ما بر این است تا با راهکارهای مناسب به ویژه زبان هنر و رسانه بتوانیم دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس و همچنین ۴۴ سال مجاهدت بی‌دریغ مسئولان و دلسوزان نظام اسلامی را در حیات طیبه انقلاب به رخ نسل آینده کشیده و زمینه آشنایی بیشتر آنها را مهیا کنیم. به گزارش خبرنگار مهر، در پایان این مراسم از برگزیدگان جشنواره «رهاورد سرزمین نور» با اعطای لوح سپاس و هدایایی قدردانی و تجلیل شد..

.


بازنشر از : مهر

اردوهای راهیان نور

شهدا

مناطق عملیاتی جنوب

اردبیل


کارشناسی خودرو در کرج - تشخیص رنگ ماشین