بوشهر نیروی انتظامی زمین خواری گناوه بوشهر- فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با

1401\07\07 22:39:13


کشف زمین خواری میلیاردی در گناوه

بوشهر- فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با تلاش و هوشیاری کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی گناوه ۲۱ هزار و ۳۳ مترمربع اراضی ملی به ارزش ۱۲۰ میلیارد ریال از تصرف افراد سودجو آزاد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حیدر سوسنی عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی شهرستان گناوه در راستای مقابله جدی با جرایم اقتصادی و جلوگیری از هدر رفت سرمایه‌های ملی چهار مورد زمین خواری را در روستای مال قائد این شهرستان کشف و پیگیری موضوع را در دستور کار قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف بیش از ۲ هکتار اراضی تصرف شده در روستاهای گناوه به ارزش ۱۲۰ میلیارد ریال خبر داد و افزود: در بررسی‌های میدانی به عمل آمده توسط مأموران پلیس امنیت اقتصادی گناوه مشخص شد، افرادی با اقدامات غیر قانونی و بدون مجوز در ۲۱ هزار و ۳۳ مترمربع از اراضی دولتی را بدون داشتن مجوز قانونی اقدام به ساخت و ساز و تصرف کرده‌اند. سردار سوسنی ادامه داد: پس از بررسی‌های فنی به عمل آمده و اطمینان از صحت موضوع، ضمن هماهنگی با مقام قضائی پس از تشکیل پرونده و انعکاس به مراجع قضائی، منجر به توقیف املاک مذکور شد. وی اضافه کرد: در این رابطه ۴ نفر به مراجع قضائی استان بوشهر معرفی شدند و از انجام هرگونه عملیات ساخت و ساز جلوگیری شد..

.


بازنشر از : مهر

بوشهر

نیروی انتظامی

زمین خواری

گناوه


پیش بینی قیمت روز دلار طلا و خودرو