کشف محموله سنگین سلاح در دزفول. ۱۱۵ نفر روانه زندان شدند باند قاچاق سلاح سید محمد صالحی نیروی انتظامی خوزستان

1401\10\24 18:20:19


کشف محموله سنگین سلاح در دزفول. ۱۱۵ نفر روانه زندان شدند

اهواز- فرمانده انتظامی خوزستان با اشاره به انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات در شهرستان دزفول از کشف ۱۸۴ قبضه اسلحه غیرمجاز در استان خبر داد.

سردار سید محمد صالحی با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای مبارزه با قاچاقچیان و دارندگان سلاح و مهمات غیرمجاز در خوزستان، پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان با همکاری رده همنام شهرستان دزفول با رصد مستمر و تلاش شبانه‌روزی اعضای باند قاچاق سلاح را که از طریق استان ایلام محموله سنگین سلاح برای توزیع وارد دزفول و در محل‌های مناسب جاساز کرده بودند، شناسایی و برای دستگیری آنها اقدام کردند.

وی با بیان اینکه در این عملیات پیچیده و ضربتی مأموران پلیس اعضای پنج نفره باند قاچاق سلاح را دستگیر کردند، افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد ۶۴ قبضه سلاح جنگی به همراه ۱۲۸ خشاب جنگی و مقادیر قابل توجهی مهمات کشف شد.

سردار صالحی به اجرای طرح ارتقای امنیت عمومی با محوریت جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی در استان اشاره کرد و افزود: از دستاوردهای این طرح دستگیری ۱۱۰ نفر از دارندگان سلاح و کشف ۱۲۰ اسلحه جنگی و شکاری غیر مجاز با ۲ هزار و ۳۷۹ عدد فشنگ است.

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: از شهروندان درخواست می‌شود در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک پیرامون حمل و نگهداری سلاح و مهمات غیرمجاز مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.


بازنشر از : مهر

باند قاچاق سلاح

سید محمد صالحی

نیروی انتظامی خوزستان

شهرستا

اهواز- فرمانده انتظامی خوزستان با اشاره به انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات در شهرستان دزفول از کشف ۱۸۴ قبضه اسلحه غیرمجاز در استان خبر داد.


برق و روشنایی لاله زار