علی ابراهیمی نیروی انتظامی قزوین کلاهبرداری قزوین - فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف یک فقره پرونده تقلب و کلاه

1401\08\07 21:32:07


کشف کلاهبرداری ۸۵ میلیاردی در قزوین

قزوین - فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف یک فقره پرونده تقلب و کلاهبرداری به ارزش ۸۵ میلیارد ریال و دستگیری ۲ متهم این پرونده خبر داد.

سردار علی ابراهیمی اظهار کرد: در راستای مقابله با جرایم اقتصادی و در پی کسب اخبار و اطلاعات از منابع خبری مبنی بر اینکه افرادی در انجام معاملات با یکی از سازمان‌های دولتی اقدام به تقلب و کلاهبرداری در معامله و خرید کرده‌اند، لذا بررسی موضوع در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی استان قزوین قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با شناسایی و تحقیقات تکمیلی دریافتند که این افراد در قالب شرکت‌های صوری با ارائه صورتهای مالی موهوم و ادعای گشایش اعتبار اسنادی و دریافت LC ، اقدام به فریب سازمان مورد نظر کرده و با ارائه چک‌های بلامحل اقدام به خرید کالا کرده‌اند. فرمانده انتظامی استان قزوین با بیان اینکه کارشناسان مربوطه مقدار خسارات وارده را مبلغ ۸۵ میلیارد ریال اعلام کرده‌اند، تصریح کرد: در این رابطه ۲ متهم شناسایی، دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد. سردار ابراهیمی در پایان از شهروندان خواست، درصورت مشاهده هر گونه فعالیت غیرمجاز در قالب جرایم اقتصادی، احتکار کالا و یا تهیه و توزیع کالاهای قاچاق توسط افراد سودجو، موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود..

.


بازنشر از : مهر

علی ابراهیمی

نیروی انتظامی قزوین

کلاهبرداری


فروش اینترنتی لباس بچه