سید محمد صالحی نیروی انتظامی خوزستان بهبهان دستگاه ماینر اهواز- فرمانده انتظا

1401\06\16 18:14:06


کشف ۲۴ دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال در بهبهان

اهواز- فرمانده انتظامی خوزستان از کشف ۲۴ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق به ارزش بیش از ۱۵ میلیارد ریال در شهرستان بهبهان خبر داد.

سردار سید محمد صالحی اظهار کرد: در راستای اجرای طرح جمع‌آوری دستگاه‌های استخراج رمز ارز قاچاق، مأموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز بهبهان با کار اطلاعاتی یک باب منزل مسکونی را که برای نگهداری و استفاده از دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال به صورت غیرقانونی مورد استفاده قرار می‌گرفت، شناسایی کردند.

وی افزود: مأموران پلیس پس از هماهنگی با مرجع قضائی از مکان مذکور بازرسی و ۲۴ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق را کشف کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان با بیان اینکه کارشناسان ارزش دستگاه‌های کشف شده را بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال برآورد کردند، تصریح کرد: در این ارتباط یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

سردار صالحی گفت: به شهروندان توصیه می‌شود برای کمک به اقتصاد، آرامش و همچنین صرفه‌جویی در مصرف برق در صورت اطلاع از این گونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق تماس با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.


بازنشر از : مهر

سید محمد صالحی

نیروی انتظامی خوزستان

بهبهان

دستگاه ماینر

اهواز- فرمانده انتظامی خوزستان از کشف ۲۴ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق به ارزش بیش از ۱۵ میلیارد ریال در شهرستان بهبهان خبر داد.

برق و روشنایی ساختمان

SearchBiz ارائه اطلاعات جامع در مورد فروش، اجاره، مشاوره و اجرا، تعمیرات و سرویس در حوزه صنعت و تولید در کشور.

برق و روشنایی ساختمان - برق - برقکاری - برق صنعتی

تعمیر پکیج دیواری