بوشهر فرماندهی انتظامی استان بوشهر شهرستان دیلم دیلم بوشهر- فرمانده انتظامی شهرس

1401\11\19 02:55:13


کلاهبردار بدلیجات در دیلم دستگیر شد

بوشهر- فرمانده انتظامی شهرستان دیلم گفت: کلاهبردار بدلیجات در دیلم دستگیر و ۹ فقره پرونده کلاهبرداری فروش بدلیجات به جای طلای اصلی تشکیل شد.

سرهنگ محمدرضا محمودیان اظهار داشت: در پی وصول پرونده‌ای با موضوع کلاهبرداری به پلیس آگاهی دیلم و اخذ اظهارات شاکی مبنی بر اینکه یک نفر با طرز بسیار ماهرانه ای با آبکاری بدلیجات اقدام به فروش آنان به جای طلای اصلی در بازار را می‌نماید لذا بررسی موضوع در دستور کار مأموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلی آگاهی قرار گرفت.

تبلیغات
نمایندگی زومر
نمایندگی زومر

زومر ایران ارائه دهنده خدمات مشاوره، طراحی، تامین و اجرای اتوماسیون خانگی وتعمیر جگ و درب پارکینگ است.

وی با بیان اینکه چند مورد پرونده کلاهبرداری نیز به همین روش مجرمانه با ارائه فاکتور فروش طلا و جواهرات در پلیس آگاهی تشکیل شده بود افزود: با انجام بررسی‌های تخصصی و جمع بندی تحقیقات کلاهبردار حرفه ای شناسایی و پس از هماهنگی قضائی در عملیاتی هوشمندانه و با اشرافیت کامل اطلاعاتی در حین فروش بدلیجات به جای طلای اصلی در بازار دستگیر و خودروی ایشان در یکی از کوچه‌های داخل شهر پارک بوده شناسایی و به پارکینگ انتقال داده شد. فرمانده انتظامی شهرستان دیلم گفت: در بازجویی‌های فنی و با ارائه دلایل و مستندات، متهم به ۹ فقره کلاهبرداری از شهروندان اقرار کرد. سرهنگ محمودیان با بیان اینکه متهم با استفاده از دستگاه منبت کاری اقدام به هک شماره بر روی بدلیجات و آبکاری طلا کرده و در بازار به فروش رسانده تصریح کرد: متهم با صدور قرار وثیقه میلیاردی از سوی مرجع قضائی روانه زندان شد..

.


بازنشر از : مهر

بوشهر

فرماندهی انتظامی استان بوشهر

شهرستان دیلم

دیلم


برق و روشنایی لاله زار