سنندج استانداری کردستان اسماعیل زارعی کوشا اغتشاش سنندج ـ استاندار کرد

1401\07\07 22:43:20


کمتر از ۳ درصد از اغتشاشگران در کردستان دستگیر شده اند

سنندج ـ استاندار کردستان گفت: در استان کردستان کمتر از ۳ درصد از اغتشاشگران دستگیر شده اند و این نشان می دهد که نظام به دنبال برخورد قهری نبوده و نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل زارعی کوشا روز پنجشنبه در نشست هماهنگی برنامه های هفته وحدت در استان کردستان اظهار داشت: باید برنامه های هفته وحدت به اهدافی که این انقلاب توصیف کرده است همخوانی داشته باشد و انشاالله برگزاری جشن ملی وحدت که در کردستان قرار است برگزار شود، بتواند اثرگذاری خود را به صورت کامل داشته باشد.

استاندار کردستان در ادامه با اشاره به تجمع برخی از افراد اغتشاشگر در سطح شهر سنندج و دیگر شهرستان های این استان، تأکید کرد: طی چند روز اخیر تجمعاتی در کردستان و کشور داشتیم که موجب ناراحتی مردم شد لذا باید این حرکت دشمنان با برگزاری برنامه های پرمحتوای هفته وحدت به خوبی جبران شود. زارعی کوشا افزود: باید با اجرای برنامه های هفته وحدت نشان دهیم که وحدت در کردستان نسبت به بسیاری از نقاط دیگر کشور، بهتر است. استاندار کردستان خاطر نشان کرد: حجم کار رسانه ای در اغتشاشات اخیر از سوی دشمن بسیار بیشتر از دیگر فتنه ها بود زیرا دشمن عملاً شکست خورده بود و می خواست با کار رسانه ای این شکست را جبران کند.

وی تصریح کرد: در دوشنبه هفته جاری تجمع مردم کردستان در حمایت از نظام و محکوم کردن اغتشاشگران بار دیگر روحیه متدین و انقلابی مردم این استان را به همه نشان داد. استاندار کردستان خاطرنشان کرد: در استان کردستان کمتر از ۳ درصد از تجمع کنندگان و اغتشاشگران دستگیر شده اند و این نشان می دهد که نظام به دنبال برخورد قهری نبوده و نیست. زارعی کوشا گفت: باید تبیین کنیم که در اغتشاشات اخیر نظام و نیروهای امنیتی و انتظامی با نهایت خویشتنداری برخورد کردند و تقریباً در استان کردستان تخریبی نداشتیم..

.


بازنشر از : مهر

سنندج

استانداری کردستان

اسماعیل زارعی کوشا

اغتشاش


نمایندگی زومر - جک پارکینگ زومر - ریموت زومر