گرگان علی ملک شاهکویی سپاه نینوا گلستان آق قلا آق قلا- فرمانده سپاه

1401\11\19 03:04:10


گلستانی ها با قدرت در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت خواهند کرد

آق قلا- فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه جشن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب باشکوه تر از همیشه در حال برگزاری است، گفت: گلستانی ها با قدرت در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی ملک شاهکوهی بعدازظهر سه شنبه در جشن یاوران انقلاب در آق قلا اظهارکرد: امروز شاهد برگزاری برنامه های متنوعی هستیم که به مناسبت فرا رسیدن سال روز پیروزی انقلاب در حال برگزاری است.

فرمانده سپاه نینوا گلستان ادامه داد: دشمن نمی‌خواست ما پیروزی انقلاب اسلامی را را جشن بگیریم، اما امت همیشه بیدار انقلاب بار دیگر ثابت کردند که پای انقلاب و آرمان های نظام هستند. ملک شاهکوهی افزود: امروز دانش آموزان همه با یک صدا آمدند تا این جشن را گرامی بدارند و ما در سپاه و بسیج طرح های مختلفی را کلنگ زنی یا به بهره برداری می‌رسانیم. وی گفت: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال باشکوه تر از همیشه و دشمن شکن تر برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان ادامه داد: دستاورد های انقلاب اسلامی در حوزه عمرانی و زیرساخت های کشور قابل قیاس با هیچ حکومتی در تاریخ کشور نیست و همین سد نرماب مصداق این مسئله است.. .


بازنشر از : مهر

گرگان

علی ملک شاهکویی

سپاه نینوا گلستان

آق قلا


کارشناسی خودرو در کرج - تشخیص رنگ ماشین