1401\10\12 09:27:06


گل‌محمدی پیشنهاد یک مهاجم را رد کرد. خطر از بیخ گوش پرسپولیس گذشت

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دیگر علاقه ای به جذب مهاجم نیجریه ای باسابقه لیگ برتر ندارد. این بازیکن در تیم خودش هم عملکرد خوبی نداشته است.

به گزارش خبرنگار مهر، نزدیک شدن به نقل و انتقالات زمستانی فصل جاری لیگ برتر شایعات جابجایی بازیکنان را افزایش داده است تا صحبت‌هایی درباره این موضوع مطرح شود.

تیم فوتبال پرسپولیس زودتر از هر باشگاه دیگری کار خود را با جذب عیسی آل کثیر به عنوان بازیکن آزاد آغاز کرد تا نشان دهد برنامه ویژه ای برای حل مشکلات تیمش دارد. جدایی ناگهانی یورگن لوکادیا و مصدومیت‌های متوالی شیخ دیاباته با شرایط نا بسامان فنی مهدی عبدی وو حامد پاکدل همراه شده است تا یحیی گل محمدی همچنان دنبال انتخاب مهاجم برای تیمش باشد. از سوی دیگر برخی گزینه‌های جذاب او در ابتدای فصل نتوانسته اند در دور رفت برای باشگاه‌های خود مفید باشند.

گادوین منشا که در ابتدای فصل مد نظر پرسپولیس بود در مس رفسنجان ماند اما هرگز نتوانست انتظارات را برآورده کند. همین موضوع نیز باعث شد تا یحیی گل محمدی به پیشنهاد جدید برای جذب او در نیم فصل واکنش منفی نشان دهد و حاضر نباشد مهاجم نیجریه‌ای را به جمع بازیکنانش اضافه کند. بنابراین بازگشت منشا که سابقه بازی کردن برای پرسپولیس را داشته است منتفی است و دیگر جایی در تفکرات گل محمدی ندارد.

این بازیکن در تیم مس هم نمایش خوبی نداشته و تصمیم درست گل محمدی یک خطر را از بیخ گوش سرخپوشان گذراند.. .


بازنشر از : مهر

گادوین منشا

تیم فوتبال پرسپولیس

لیگ برتر فوتبال ایران

فوتبا