۱۰۰۰ پایگاه فرهنگی - اجتماعی در سطح کشور فعال می‌شود بوشهر بنیاد هدایت اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر

1401\10\24 18:18:21


۱۰۰۰ پایگاه فرهنگی - اجتماعی در سطح کشور فعال می‌شود

بوشهر- مسئول پایگاه‌های فرهنگی - اجتماعی بنیاد هدایت کشور گفت: هزار پایگاه فرهنگی - اجتماعی در سطح کشور فعال می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام محمد حسن‌پور بعد از ظهر شنبه در حاشیه دوره آموزشی و جذب و گزینش امامان پایگاه‌های فرهنگی - اجتماعی استان بوشهر با عنوان «شهید آرمان علی وردی» اظهار داشت: آموزش امامان پایگاه‌های فرهنگی - اجتماعی فعال در سطح استان و جذب و گزینش برای پایگاه‌های جدید استان دو بخش این دوره آموزشی است.

وی افزود: پایگاه‌های فرهنگی - اجتماعی کشور از شبکه‌ای با بالغ بر ۵۱۳ پایگاه تا پایان سال ۱۴۰۰ تشکیل شده که این شبکه تا پایان امسال در کل کشور بنا بر افزایش حجم این پایگاه‌ها تا مرز هزار پایگاه پیش خواهد رفت.

مسئول پایگاه‌های فرهنگی اجتماعی بنیاد هدایت کشور گفت: از سهم اولیه پایگاه‌های فرهنگی اجتماعی در استان بوشهر مجموع ۹ پایگاه فعال بودند که در این برنامه جدید بنا بر این شده که تعداد این پایگاه‌ها به ۳۰ پایگاه افزایش پیدا کند.

حجت‌الاسلام حسن‌پور ارتقا و مهارت‌افزایی امامان موجود و جذب امامان جدید برای پایگاه‌های فرهنگی – اجتماعی استان را از مهمترین اهداف برگزاری این دوره عنوان کرد.

دوره آموزشی شهید آرمان علی‌وردی، ویژه امامان پایگاه‌های فرهنگی -اجتماعی با هدف تعالی و ارتقا شبکه امامت و با رویکرد مسجد محوری در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر برگزار شد.


بازنشر از : مهر

بوشهر

بنیاد هدایت

اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر

سازما

بوشهر- مسئول پایگاه‌های فرهنگی - اجتماعی بنیاد هدایت کشور گفت: هزار پایگاه فرهنگی - اجتماعی در سطح کشور فعال می‌شود.