سردار غلامحسین محمدی اصل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل خلخال- فرمانده سپاه

1401\06\30 18:19:04


۱۸ طرح آبرسانی اردبیل در هفته «دفاع مقدس» به بهره‌برداری می‌رسد

خلخال- فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: فاز اول طرح آبرسانی روستایی در اردبیل که شامل ۱۸ طرح است در ایام هفته «دفاع مقدس» امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامحسین محمدی اصل ظهر چهارشنبه در بازدید از طرح‌های آبرسانی روستاهای کم آب خلخال اظهار کرد: فاز اول طرح آبرسانی روستایی در استان اردبیل که شامل ۱۸ طرح است در هفته «دفاع مقدس» امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به اجرای طرح آبرسانی به ۴۵۴ روستای اردبیل با اعتباری حدود ۴۷۶ میلیارد تومان در مناطق مختلف استان، گفت: طرح آبرسانی به ۲۲ روستای شهرستان خلخال نیز هم اکنون از سوی قرارگاه جهادی امام حسن مجتبی و سپاه حضرت عباس (ع) در حال اجرا است. فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با بیان اینکه علاوه بر اجرای طرح‌ها و پروژه‌های آبرسانی به روستاها، سپاه استان بهسازی و مرمت راه‌های روستایی را در دستور کار دارد، افزود: تاکنون ۴ هزار و ۲۰۰ تن قیر رایگان برای بهسازی راه ۲۰ روستا تأمین شده است. سردار محمدی اصل با اشاره به برنامه‌ریزی اجرای ۷۰۰ برنامه فرهنگی، هنری، ورزشی و عمرانی در استان همزمان با هفته «دفاع مقدس» ادامه داد: این برنامه‌ها در قالب ۶۰ موضوع مختلف با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان برگزار خواهد شد.

وی افزود: برپایی نمایشگاه رزمی- فرهنگی، نمایشگاه دستاوردهای پایگاه‌های اسوه بسیج، برگزاری مسابقات مختلف ورزشی، رژه خودرویی نیروهای مسلح، بازسازی عملیات والفجر ۱، دیدار با خانواده‌های شهدای این عملیات و تجلیل از فرماندهان، ایثارگران و سربازان از دیگر برنامه‌ها خواهد بود.. .


بازنشر از : مهر

سردار غلامحسین محمدی اصل

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل


کارشناسی خودرو در کرج - تشخیص رنگ ماشین