۴ شهرستان در معرض قطع گاز. ۲۴ هزار مشترک بدمصرف شناسایی شد شرکت گاز مازندران قطع گاز صرفه جویی در مصرف سوخت ساری

1401\10\24 21:21:22


۴ شهرستان در معرض قطع گاز. ۲۴ هزار مشترک بدمصرف شناسایی شد

ساری- مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اشاره به این چهار شهر استان از جمله بهشهر، بابل، آمل و گلوگاه در معرض افت فشار و قطع گاز هستند بر لزوم صرفه جویی در مصرف گاز تاکید کرد.

قاسم مایلی رستمی در گفتگو با خبرنگار مهر با اظهار اینکه استمرار و ماندگاری هوای سرد و قطع گاز توسط ترکمنستان ما را در تأمین گاز پایدار دچار مشکل کرده است، افزود: متأسفانه به رغم آن تولید مناسب در کشور وجود دارد اما وضعیت مصرف بالاتر از دیگر مناطق و بیش از میزان تولید است.

وی با تاکید بر صرفه جویی و فرهنگ استفاده از انرژی گاز و برق اظهار داشت: تاکنون توانستیم جریان پایداری گاز را حفظ کنیم و با روند کنونی و بالای مصرف و استمرار هوای سرد، جریان ورود گاز به استان رو به کاهش است.

وی از مردم استان خواست تا صرفه جویی مصرف گاز را در سرلوحه قرار دهند، گفت: ۵۹ شهر استان و بیش از دو هزار و ۶۰۰ روستا نیز از نعمت گاز برخوردار هستند و متأسفانه شهرهای گلوگاه، بهشهر، آمل و بابل در معرض خطر قطع گاز هستند و در این زمینه نگران هستیم.

مایلی رستمی تصریح کرد: در مازندران ۲۴ هزار مشترک بدمصرف شناسایی شد و به آنان اخطارهای لازم ارائه شده است و امیدواریم با همکاری مردم شاهد قطع گاز در استان نباشیم.

بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار مشترک گاز در استان وجود دارد.


بازنشر از : مهر

شرکت گاز مازندران

قطع گاز

صرفه جویی در مصرف سوخت

ساری- مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اشاره به این چهار شهر استان از جمله بهشهر، بابل، آمل و گلوگاه در معرض افت فشار و قطع گاز هستند بر لزوم صرفه جویی در مصرف گاز تاکید کرد.

برق و روشنایی ساختمان

SearchBiz ارائه اطلاعات جامع در مورد فروش، اجاره، مشاوره و اجرا، تعمیرات و سرویس در حوزه صنعت و تولید در کشور.

برق و روشنایی ساختمان - برق - برقکاری - برق صنعتی

برق و روشنایی لاله زار