جشنواره فیلم فجر اکران عمومی اهواز تجلیل از هنرمندان اهواز- در نخستین روز جشنوار

1401\11\19 06:27:14


۴ فیلم در نخستین روز جشنواره فیلم فجر در اهواز اکران شد

اهواز- در نخستین روز جشنواره فیلم فجر ۴ فیلم در ۳ سینمای اهواز اکران و از خدمات «سلیمه رنگزن» هنرپیشه خوزستانی سینما و تئاتر تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار مهر، با آغاز به کار چهل و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر در خوزستان، در نخستین روز این رویداد ۴ فیلم یادگار جنوب، سرهنگ ثریا، جنگل پرتقال و چرا گریه می‌کنی؟ در سه سینمای اکسین، ساحل و فردوسی شهرستان اهواز اکران شد.

تبلیغات
فروشگاه لوازم هنری
فروشگاه لوازم هنری

آرت ویم، تهیه و توزیع لوازم هنری در سطوح مبتدی و حرفه ای،، ارائه رنگ و مدیوم ، بوم و کاغذ ، قلم مو ، ابزار هنری با کیفیت های متنوع و قیمت مناسب سراسر ایران !

در این دوره از جشنواره هر سینما در ۲ نوبت در ساعات ۱۹ و ۲۱ به اکران فیلم‌های جشنواره می‌پردازد. در روز نخست علاوه بر اکران فیلم‌های جشنواره چهل و یکم، از خدمات سلیمه رنگزن، هنرپیشه خوزستانی سینما و تئاتر و بازیگر فیلم سرهنگ ثریا با حضور رضا کلاه‌کج مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، سید امین سپهریان معاون هنری و سینمایی و پیشکسوتان و دوستداران هنر سینما تجلیل شد. رنگزن دارای کارنامه هنری درخشانی است و از جمله فعالیت‌های وی در عرصه فیلم و سینما می‌توان به ایفای نقش در فیلم‌های عروس آتش، تکیه‌بر باد، جنگ کودکانه، گزارش مریم، مثل یک قصه، زخم شانه حوا، روی خط صفر، عصر روز دهم، مروارید، سرهنگ ثریا اشاره کرد..

.


بازنشر از : مهر

جشنواره فیلم فجر

اکران عمومی

اهواز

تجلیل از هنرمندان


نمایندگی زومر - جک پارکینگ زومر - ریموت زومر