مهرالله رخشانی‌مهر سازمان نوسازی مدارس استان البرز کرج- رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور با اشاره به رشد دو

1401\07\07 22:38:22


۶۸ میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز مدارس البرز اختصاص یافت

کرج- رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور با اشاره به رشد دو برابری اعتبارات مشارکتی این سازمان برای البرز گفت: ۶۸ میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز مدارس البرز اختصاص یافت.

به گزارش خبرنگار مهر، مهرالله رخشانی مهر عصر پنجشنبه در شورای آموزش و پرورش استان البرز که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با بیان اینکه اقدام برای ساخت ۲۰۰ مدرسه در استان البرز، تحول آفرین خواهد بود، افزود: میزان مشارکت خیرین در استان طی سال گذشته ۱۰۸ میلیارد تومان بود.

وی ادامه داد: اداره کل نوسازی مدارس استان البرز نیز در این مدت ۳۰۰ میلیارد تومان در امر مدرسه سازی اعتبار صرف کرده است.

رخشانی مهر گفت: برای نخستین بار در کشور، ۶۸ میلیارد تومان اعتبار برای تأمین تجهیزات مدارس استان تخصیص یافت.

وی افزود: سال گذشته سهم دولت در پروژه‌های مشارکتی ۵۲ میلیارد تومان بود و امسال نیز تاکنون ۵۲ میلیارد تومان صرف شده که پیشنهاد شده این رقم برای سال ۱۴۰۱ دو برابر شود.

رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور گفت: این امر با توجه به طرح استاندار برای ساخت ۲۰۰ مدرسه در استان، در دستور کار قرار گرفت و اعتبارات مشارکتی به ۱۰۴ میلیارد تومان افزایش می‌یابد.

وی افزود: توافقی با بنیاد مستضعفان کشور برای ساخت ۲ مدرسه ۱۲ کلاسه در استان داریم که باید سازمان نوسازی مدارس استان برای جانمایی آن اقدام کند.

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: البته با توجه به مذاکرات استاندار محترم با رئیس محترم بنیاد مستضعفان، ممکن است این تعداد افزایش یابد.


بازنشر از : مهر

مهرالله رخشانی‌مهر

سازمان نوسازی مدارس

استان البرز

کرج- رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور با اشاره به رشد دو برابری اعتبارات مشارکتی این سازمان برای البرز گفت: ۶۸ میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز مدارس البرز اختصاص یافت.


پرده زبرا - پوستر دیواری