1401\09\08 19:56:11


افزایش قیمت خودرو صدای روزنامه اصولگرا را هم در آورد. در آینده باستان‌شناسان به عقل‌مان شک می‌کنند که چرا پراید سوار می‌شدیم!

افزایش قیمت خودرو صدای روزنامه اصولگرا را هم در آورد/ در آینده باستان‌شناسان به عقل‌مان شک می‌کنند که چرا پراید سوار می‌شدیم! صنعتروزنامه رسالت نوشت: اگر صدها سال بعد باستان شناسان قطعه‌ای از پراید را به‌عنوان شی

اما اکنون شرایط فراتر از این تحلیل است و به نظر می‌رسد که اگر این باستان شناسان آینده به قیمت فروش این خودروها در کشورمان پی ببرند دیگر تردیدها را کنار گذاشته و نسبت به این موضوع یقین حاصل خواهند کرد.

کارشناسان بارها به ایرادات فنی و قیمت بالای خودروهای تولید داخل ازجمله پراید پرداخته‌اند ، اما معلوم نیست علی‌رغم این کاستی‌ها چرا قیمت این خودرو همچنان مسیر صعودی را دنبال می‌کند؟ هرچند که نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو از پایین بودن سطح معاملات گلایه دارند اما در بازار برخی از خودروهای داخلی سطح معاملات نسبت به هفته گذشته ۱۰ درصد افزایش داشته است، اینک به نظر می‌رسد اگر تغییری در وضعیت فعلی بازار ایجاد نشود، بازار به همین روند فعلی خود ادامه می‌دهد. بیشتر بخوانید: اعلام اسامی ۶ برند احتمالاتی وارداتی خودرو/ زمان واردات خودرو مشخص شد؟ ۴۶۲۲۰. .


بازنشر از : خبرآنلاین

خودروسازان

بازار خودرو