یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: اگر شرایط امنیتی آرام شود می توان پلتفرم های دارای محدودیت را باز کرد، اما همزمان باید پلتفرم های داخلی تقویت شوند تا به مرور کسب و کارها به سمت آ

1401\08\07 22:37:18


اگر شرایط امنیتی آرام شود می‌توان محدودیت پلتفرم‌ها را برداشت. باید پلتفرم‌های داخلی تقویت شوند

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: اگر شرایط امنیتی آرام شود می توان پلتفرم های دارای محدودیت را باز کرد، اما همزمان باید پلتفرم های داخلی تقویت شوند تا به مرور کسب و کارها به سمت آنها سوق پیدا کنند.

علی اصغر عنابستانی گفت: امنیت و آرامش مساله بسیار مهمی است و مادر تمام توسعه و پیشرفت‌هاست، بنابراین امیدوارم شرایط امنیتی کشور شرایط مناسبی باشد تا متولیان امر و شورای عالی امنیت ملی که به صورت مشخص این دستور محدودیت موقت را برای مردم صادر کرده، این محدودیت را بردارند و اوضاع به روال عادی برگردد.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معتقدم که پلتفرم ها باید بتوانند در روال عادی کار کنند، تصریح کرد: اما آن طرف هم باید تلاش بسیار زیادی شود که پلتفرم های داخلی که می توانند بستر مناسبی برای کسب و کار و رفاه اجتماعی باشند تقویت شده و زیرساخت هایشان تقویت شود.

همچنین پهنای باند بیشتری به آنها اختصاص داده شود تا پلتفرم های خارجی بستر آسیب و نا امنی در کشور ایجاد نکنند.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اینگونه نمی شود که ما بگوییم چون پلتفرم های خارجی بستر ایجاد شغل در کشور شدند، پس هر آسیبی به کشور بزنند و جرات نداشته باشیم با آنها برخورد کنیم و کاری انجام دهیم. 

عنابستانی گفت: اگر الان شرایط امنیتی آرام شود و شورای عالی امنیت تصمیم بگیرد که این پلتفرم ها را باز کند تا بتوانند روال عادیشان را سیر کنند، همزمان با این موضوع باید پلتفرم های داخلی تقویت شوند به شکلی که به مرور کسب و کارها به سمت آنها سوق پیدا کرده و در پلتفرم های داخلی حضور پیدا کنند.

. .


بازنشر از : منبع: ايسنا


قفسه فلزی - قفسه انبار