برقراری بیش از ۶۰۰ تماس مبنی بر یخ‌زدگی لوله‌ها در تربت حیدریه علیرضا عباسی شهرستان تربت حیدریه آب و فاضلاب شهری

1401\10\24 18:03:58


برقراری بیش از ۶۰۰ تماس مبنی بر یخ‌زدگی لوله‌ها در تربت حیدریه

تربت حیدریه _ مدیر شرکت اب وفاضلاب تربت حیدریه گفت: از روز گذشته تا امروز بیش از ۶۰۰ مورد تماس مربوط به یخ زدگی لوله‌ ها وتاسیسات داخلی منازل تربت حیدریه رخ داده است.

علیرضا عباسی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: روز جمعه ۲۳ دیماه، تعداد ۴۶۰ مورد تماس با سامانه ۱۲۲ داشته ایم و و از صبح امروز ۲۴ دیماه، ۱۵۰ مورد تماس با سامانه ۱۲۲ صورت گرفته است.

مدیر شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه گفت: بیش از ۹۵ درصد موارد تماس، مربوط به یخ زدگی داخل منزل و بعد از کنتور مشترک بوده است.

وی تصریح کرد: با وجود اینکه در حیطه وظایف ومسئولیت شرکت آب و فاضلاب نیست لذا در شرایط موجود با افزایش اکیپ‌ها برای رفع مشکلات مردم در حال خدمت رسانی هستیم.

عباسی افزود از مشترکان محترم درخواست داریم باید برای پیشگیری از یخ زدگی لوله‌ها وکنتور آب، محفظه کنتورشان را با استفاده از پشم شیشه، پتو و… بپوشانند وشیرهای اب و لوله‌های در معرض هوای باز را بپوشانند.

مدیر اداره اب و فاضلاب تربت‌حیدریه تاکید کرد: برای جلوگیری از یخ زدگی لوله‌ها و کنتور از سشوار، آب گرم نه جوش استفاده کنند و وز گرما دادن مستقیم لوله‌های یخ زده خودداری کنند، بلکه از بخار گرم و یا سشوار استفاده کنند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه یخ زدگی در تأسیسات نداشته ایم ومواردی از یخ زدگی خط انتقال بصورت موضعی (محل عبور خط انتقال از کال ها و رودخانه‌ها) در بعضی روستاهای بخش رخ و کدکن داشته ایم، که همکاران شرکت در اقدام به موقع مشکل را برطرف کردند.


بازنشر از : مهر

علیرضا عباسی

شهرستان تربت حیدریه

آب و فاضلاب شهری

آب و فاضل

تربت حیدریه _ مدیر شرکت اب وفاضلاب تربت حیدریه گفت: از روز گذشته تا امروز بیش از ۶۰۰ مورد تماس مربوط به یخ زدگی لوله‌ ها وتاسیسات داخلی منازل تربت حیدریه رخ داده است.

آب و فاضلاب

SearchBiz ارائه اطلاعات جامع در مورد فروش، اجاره، مشاوره و اجرا، تعمیرات و سرویس در حوزه صنعت و تولید در کشور.

آب و فاضلاب - فاضلاب - -