اکو ایران/طی چند وقت گذشته گمانه زنی های مختلفی درباره سرنوشت قیمت گذاری خودرو انجام و اخیرا نیز عنوان شده که قرار است قیمت دستوری کنار گذاشته شود. کارشناسان معتقدند بخش عمده ای ا

1402\06\16 19:46:09


قیمت خودرو در مسیر آزادی

اکو ایران/طی چند وقت گذشته گمانه زنی های مختلفی درباره سرنوشت قیمت گذاری خودرو انجام و اخیرا نیز عنوان شده که قرار است قیمت دستوری کنار گذاشته شود. کارشناسان معتقدند بخش عمده ای از زیان انباشته ای که در صورت های مالی شرکت های خودروساز ثبت شده ناشی از اصرار سیاست گذار برای حضور در پروسه قیمت گذاری محصولات تولیدی شرکت های خودروساز است.

طی چند وقت گذشته گمانه زنی های مختلفی درباره سرنوشت قیمت گذاری خودرو انجام و اخیرا نیز عنوان شده که قرار است قیمت دستوری کنار گذاشته شود.کارشناسان معتقدند بخش عمده ای از زیان انباشته ای که در صورت های مالی شرکت های خودروساز ثبت شده ناشی از اصرار سیاست گذار برای حضور در پروسه قیمت گذاری محصولات تولیدی شرکت های خودروساز است. اعمال این سیاست سبب شده تا خودروسازان محصولات تولیدی خود را با قیمت های زیر قیمت تمام شده برای مشتریان فاکتور کنند. آیا سرانجام سیاست گذار کلان حاضزر از زیر مصوبه آزادسازی قیمت خودرو را در مبدا امضا کند؟منوچهر منطقی، معاون حمل و نقل وزارت صمت در این مورد از نقشه راه وزارت صمت برای کنار  زدن قیمت دستوری خودرو می گوید.

تبلیغات
استعلام قیمت کارتن
استعلام قیمت کارتن

صنایع تولید کارتن مهر ارائه خدمات نوین بسته بندی اعم از تولید کارتن و جعبه مقوایی، کارتن لمینتی ، کارتن فلکسو و کارتن صادراتی با بالاترین کیفیت نیاز کارخانجات تولیدی و شرکتها را براوده می نماید .

بازار. .


بازنشر از : آخرین خبر


کارشناسی خودرو در کرج - تشخیص رنگ ماشین