1401\11\01 22:32:12


گاوها به بازار رمزارز بازگشتند. بیت‌کوین به کدام سو می‌رود؟

گاوها به بازار رمزارز بازگشتند/ بیت‌کوین به کدام سو می‌رود؟ بازار مالیبیت کوین (BTC) پس از احیای موقعیت ۲۳۰۰۰ دلاری در حالی که شتاب مثبت سال ۲۰۲۳ خود را افزایش داد، بار دیگر در بخش کریپتو خوش‌بینی ایجاد کرد. این

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در زمان نگارش، بیت کوین پس از افزایش بیش از ۱۱ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، ۲۳۳۱۰ دلار ارزش گذاری شد که نشان دهنده بالاترین قیمت در ۵ ماه گذشته است.

در واقع، این دستاوردها با افزایش تقریباً ۴۰ درصدی قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۳ همراه بوده‌است. این دارایی ارزش بازار حدود ۴۳۸.۷۶ میلیارد دلاری را کنترل می کند که نشان دهنده جریان ورودی تقریباً ۴۴ میلیارد دلاری در ۲۴ ساعت گذشته است. آخرین حرکت قیمت بیت کوین با توجه به اینکه این ارز دیجیتال در ماه‌های اخیر تلاش کرده بود تا از سطح ۲۰۰۰۰ دلار عبور کند و گاوها برتری فنی خود را نسبت به خرس‌ها حفظ کردند، غافلگیرکننده بود.

با این حال، احساسات سرمایه گذاران به نفع بیت کوین تغییر کرده است، علیرغم تأثیرات طولانی عوامل اقتصاد کلان که منجر به پرونده های ورشکستگی بیشتر شده است. در همان زمان، به نظر می‌رسد بیت‌کوین نگرانی‌های نظارتی اخیر بانکداران را به چالش می‌کشد. از آنجایی که بیت‌کوین از پیک‌های چند ماهه جدید بهره می‌برد، با توجه به اینکه فضای کریپتو همچنان در بلاتکلیفی قرار دارد، تمرکز بر این است که احتمالاً این دارایی در هفته‌های آینده چگونه خواهد بود.

در این راستا، یک تحلیلگر رمزارز با نام مستعار Crypto Zombie در یک ویدیوی YouTube در ۲۰ ژانویه اشاره کرد که برای اینکه بیت کوین بتواند روند صعودی را حفظ کند، این دارایی باید قیمت خود را بالای ۲۱۴۰۰ دلار نگه دارد. او همچنین پیشنهاد کرد که بیت کوین که منطقه ۲۸۰۰۰ دلاری را هدف قرار می دهد همچنان در بازی باقی بماند. با این حال، او هشدار داد که سرمایه گذاران باید انتظار تلاطم هایی را در هفته آینده داشته باشند، اما تاکید کرد که باید بین دوشنبه و سه شنبه، توجه به قیمت ها باشد.

تحلیل تکنیکال بیت کوین پس از حرکت قیمت فعلی، تحلیل تکنیکال بیت کوین با روند صعودی همسو می شود. خلاصه‌ای از سنج‌های یک روزه در TradingView احساس «خرید» را توصیف می‌کند، میانگین‌های متحرک برای «خرید قوی» در ۱۴ است. با این حال، شایان ذکر است که با قیمت فعلی، بیت کوین به شدت بی ثبات است و می تواند تحت تاثیر تغییر در احساسات عمومی بازار قرار گیرد.

منبع: finbold ۲۲۳۲۲۷. .


بازنشر از : خبرآنلاین

بیت کوین

ارز دیجیتال

رمز ارز

ارز دیجیتالی