ایرنا/ شماری از حامیان کابینه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حمایت از لایحه جنجالی تغییرات قضایی مورد نظر کابینه به خیابان های شهر اشغالی قدس آمدند.  به نقل از

1402\06\16 22:37:52


اردوکشی حامیان کابینه نتانیاهو در قدس اشغالی

ایرنا/ شماری از حامیان کابینه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حمایت از لایحه جنجالی تغییرات قضایی مورد نظر کابینه به خیابان های شهر اشغالی قدس آمدند.  به نقل از شبکه الجزیره، هم اکنون حامیان لایحه قضایی مورد نظر کابینه رژیم صهیونیستی در یکی از میدان های شهر اشغالی قدس تجمع کرده و پلاکاردهایی در حمایت از این لایحه در دست دارند.

شماری از حامیان کابینه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حمایت از لایحه جنجالی تغییرات قضایی مورد نظر کابینه به خیابان های شهر اشغالی قدس آمدند. به نقل از شبکه الجزیره، هم اکنون حامیان لایحه قضایی مورد نظر کابینه رژیم صهیونیستی در یکی از میدان های شهر اشغالی قدس تجمع کرده و پلاکاردهایی در حمایت از این لایحه در دست دارند.

بازار این لایحه باعث ایجاد شکاف و دو دستگی شدیدی در بین توده صهیونیست ها شده و دامنه آن نهادهای مختلف عمومی، نظامی و امنیتی رژیم صهیونیستی را فرا گرفته است و مخالفان و موافقان لایحه هریک تاکنون بارها اقدام به اردوکشی خیابانی کرده اند.کابینه نتانیاهو قصد تصویب مفاد این لایحه را در کنست (پارلمان) رژیم صهیونیستی دارد.در این میان، اسحاق هرتزوگ رئیس رژیم صهیونیستی که نگران جنگ داخلی در رژیم صهیونیستی در اثر این اختلافات است، تلاش کرده که دو طرف ماجرا را سر یک میز نشانده تا آنها به توافقی درباره این لایحه برسند و رضایت دوطرف تامین شود اما تاکنون چند دور مذاکره با پادرمیانی او بین ائتلاف حاکم به ریاست نتانیاهو و ائتلاف مخالفان به ریاست یائیر لاپید و بنی گانتس از سران مخالف به نتیجه ای نرسیده است.. .


بازنشر از : آخرین خبر


تعمیر پکیج دیواری