1402\05\23 21:31:27


نصرالله: آمریکا تصمیم گرفته است که داعش به صحنه بازگردد

فارس/ دبیر کل جنبش حزب الله لبنان به مناسبت هفدهمین سالروز پیروزی مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی در جنگ ۳۳ روزه سال ۲۰۰۶ سخنان مهمی ایراد کرد و گفت که عملیاتهای مجدد تروریستهای داعش با تصمیم آمریکاست. نصرالله در آغاز سخنرانی خود با اشاره به اینکه آمریکا تصمیم گرفته است که بار دیگر گروه تروریستی داعش به صحنه بازگردد، گفت: وظیفه ماست که بر اساس تسلسل زمانی تسلیت بگوییم: شهدای پاکستان که داعش عملیات انتحاری را بر عهده گرفت، حمله داعش به ارتش سوریه و حمله شب گذشته این گروه تروریستی به حم حضرت شاهچراغ (ع).

دبیر کل جنبش حزب الله لبنان به مناسبت هفدهمین سالروز پیروزی مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی در جنگ ۳۳ روزه سال ۲۰۰۶ سخنان مهمی ایراد کرد و گفت که عملیاتهای مجدد تروریستهای داعش با تصمیم آمریکاست.نصرالله در آغاز سخنرانی خود با اشاره به اینکه آمریکا تصمیم گرفته است که بار دیگر گروه تروریستی داعش به صحنه بازگردد، گفت: وظیفه ماست که بر اساس تسلسل زمانی تسلیت بگوییم: شهدای پاکستان که داعش عملیات انتحاری را بر عهده گرفت، حمله داعش به ارتش سوریه و حمله شب گذشته این گروه تروریستی به حم حضرت شاهچراغ (ع).

به همه بازماندگان این حادثه، شهادت عزیزانشان را تسلیت می‌گویم و برای افراد زخمی نیز شفای عاجل مسئلت دارم.قدردان حمایتهای ایران و سوریه هستیم بازار وی با بیان اینکه در سال ۲۰۰۶ و در چنین روزی، مردم مناطق مختلف لبنان بدون هیچ توجهی به تهدیدهای صهیونیستها به منازل خود بازگشتند، ادامه داد: این بازگشت شجاعانه نشانگر ثبات ملت ما و پایبندی به این خاک و گزینه مقاومت است؛ حال تفاوتی ندارد که چه جانفشانیهایی باید صورت گیرد. مردم تمامی محاسبات مربوط به جریان ۱۴ مارس (وابسته به غرب) را بر هم زدند؛ زیرا بسیاری تأکید داشتند زمانی که مردم به منازل خود بازگردند و حجم ویرانی را مشاهده کنند، مقاومت را مسئول این مسئله بدانند، ولی آنچه رخ داد، بر عکس بود. مهمترین عنوان امروز، صحنه‌های مردمی بود که به مقاومت و پیروزی در لبنان باور داشتند.دبیر کل حزب الله با اشاره به اینکه در این جنگ با چشم خود، مصادیق بیرونی تحقق وعده‌های الهی مشاهده کردیم، افزود: خداوند را به خاطر کمکهایش شکر می‌گویم.

در هر مناسبتی باید از تمام کسانی که در رقم زدن این حماسه، معجزه و اسطوره نقش داشتند، کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم، از جمله مردم، رزمندگان، نهادهای نظامی، شهدا، ایران، سوریه و تمامی کشورهایی که از مقاومت حمایت کردند.در حال تکمیل.... .


بازنشر از : آخرین خبر