string(4) "1401"

1401\11\01 19:46:14


اعلام فهرست باشگاه‌های تحریم‌کننده «پوما» بدلیل حمایت از تل‌آویو

جنبش بایکوت رژیم صهیونیستی (BDS) امروز شنبه با صدور بیانیه ای از توسعه دایره تحریم های بین المللی علیه شرکت پوشاک ورزشی پوما آلمان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وبگاه شهاب نیوز، جنبش بایکوت رژیم صهیونیستی (BDS) امروز شنبه با صدور بیانیه ای از توسعه دایره تحریم های بین المللی علیه شرکت پوشاک ورزشی پوما آلمان خبر داد. در بیانیه جنبش تحریم رژیم صهیونیستی آمده است: در ماههای اخیر بسیاری از باشگاه های فوتبال در کشورهای مختلف جهان، دروازه پوما را گل باران کرده و قراردادهای تجاری با این شرکت را لغو کرده اند، شرکتی که همچنان از اشغالگری و شهرک سازی که سیاستی مبتنی بر ظلم و ستم علیه فلسطینیان است، حمایت می کند. جنبش تحریم رژیم صهیونیستی در ادامه فهرست این باشگاه ها را به شرح زیر اعلام کرده است: باشگاه قطر، تیم فوتبال بزرگترین دانشگاه مالزی، باشگاه چستر، باشگاه لوتون، باشگاه فارست گرین، باشگاه لیورپول، باشگاه مینیلمونتانت، باشگاه ویمبلدون، باشگاه کلاپتون کمیونیتی، انجمن هواداران پالمیراس، باشگاه پاکو ریگور، باشگاه سلتیک دونگال. جنبش بایکوت رژیم صهیونیستی در ادامه بیانیه خود با تاکید بر لزوم گسترده تر شدن دایره تحریم شرکت های حامی رژیم صهیونیستی ، اعلام کرده است: پوما از رژیم استعماری شهرک سازی و آپارتاید اسرائیلی که فلسطینیان در نوار غزه را با قناصه هدف قرار داده و موجب قطع اعضای بدن آنان می شود، حمایت می کند. بی دی اس تاکید کرده است که ادامه روابط تجاری با شرکت آلمانی پوما در واقع به معنای همدستی با رژیم صهیونیستی در سرپوش نهادن بر قتل بازیکنان فوتبال فلسطین نظیر سعید عوده، محمد غنیم، ثائر الیازوری، زید غنیم و احمد دراغمه است که تا ابد آنها را از حضور در میادین ورزشی محروم نموده است.
بازنشر از : مهر

برچسب‌ها     رژیم صهیونیستی     بایکوت اسرائیل     آلمان   
نمایندگی سان لوکس لاله زار

چراغ های سان لوکس از محصولات ایرانی با کیفیت بالا هستند که با داشتن تنوع بالای توان، ابعاد متنوع، رنگ نور و طراحی های جذاب می توانند انتخاب مناسبی برای روشنایی ساختمان باشند.
021-40330299-09122988103
نمایندگی سان لوکس لاله زار - مسکونی - تجاری - لوکس