1401\09\08 20:38:15


شهادت جوان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست

منابع فلسطینی اعلام کردند که یک جوان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در رام الله به شهادت رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وبگاه شهاب، وزارت بهداشت تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که یک جوان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در شرق رام الله واقع در کرانه باختری به شهادت رسید.

بر اساس این گزارش، «رائد غازی النعسان» به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در شرق رام الله به شهادت رسید. وزارت بهداشت تشکیلات خودگردان همچنین خبر داد که این جوان در روستای «المغیر» در شمال شرق رام الله به شهادت رسیده است. گفتنی است که در حملات بامداد امروز سه شنبه نظامیان صهیونیست به کرانه باختری سه جوان فلسطینی به شهادت رسیدند.

نظامیان صهیونیست امروز به شهرک بیت امر در نزدیکی الخلیل یورش برده و به سوی فلسطینی‌ها تیراندازی کردند. وزارت بهداشت فلسطین با صدور بیانیه‌ای در این باره اعلام کرد در جریان این یورش، «مفید خلیل» جوان فلسطینی که از ناحیه سر زخمی شده بود، در اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید. در جریان تیراندازی نظامیان صهیونیست در منطقه بیت ریما در نزدیکی رام الله نیز دو برادر فلسطینی به نام‌های «جواد عبدالرحمن عبدالجواد ریماوی» (۲۲ ساله) و «ظافر عبدالرحمن عبدالجواد ریماوی» (۲۱ ساله) به شهادت رسیدند..

.


بازنشر از : مهر

فلسطین

نظامیان صهیونیست

رژیم صهیونیستی