دیمیتری مدودف روسیه اوکراین نائب رئیس شورای امنیت ملی روسیه تاکید کرد: جنگ اوکراین در حالی پایان می یابد که این ک

1401\11\19 06:20:05


مدودف: اوکراین می داند بازنده جنگ با روسیه است

نائب رئیس شورای امنیت ملی روسیه تاکید کرد: جنگ اوکراین در حالی پایان می یابد که این کشور حدود ارضی جدید خود را پذیرفته است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تاس، نائب رئیس شورای امنیت ملی روسیه می‌گوید اوکراین به تدریح آماده پذیرش واقعیت ارضی تازه خود می‌شود.

«دیمیتری مدودف» نائب رئیس شورای امنیت ملی روسیه در واکنش به اظهارات برخی مقامات اوکراین مبنی بر اینکه گفته می‌شود غرب آماده تجزیه اوکراین براساس سناریوی کره است، آن را اولین گام به رسمیت شناختن واقعیت‌های ارضی موجود در اوکراین دانست. این مقام بلندپایه روسیه تاکید کرد که به وضوح این حدس و گمان درباره سناریوی کره صرفاً خیال بافی است. مدودف در پیامی در کانال تلگرامی خود نوشت: برخی امید به اتحاد مجدد با سرزمین‌های سابق دارند.

اما چنین نظریه‌پردازی تنها مصرف داخلی (در اوکراین) دارد. مدودف ادامه داد که موضوع قابل توجه دیگری در اینجا مطرح است. اینکه کی یف در واقع یک اشاره بزدلانه به این موضوع کرده است که هیچ پیروزی (در نبرد با روسیه) در کار نخواهد بود.

در بهترین حالت، تقسیم این کشور به بخش‌ها رخ می‌دهد. اما در واقع، این (پذیرش) اولین گام برای شناخت واقعیت‌هایی است که در میدان نبرد به وقوع پیوسته است. رئیس جمهور سابق روسیه تاکید کرد: در این میان، دونباس و دیگر مناطق به بخشی از روسیه تبدیل می‌شوند که بزرگترین کشور با حاکمیت کامل و مهیب‌ترین سلاح‌ها است.

پیش از این، «الکسی آرستویچ» مشاور سابق رئیس دفتر ریاست جمهوری اوکراین در اظهاراتی عنوان کرد که اوکراین قدرت پیروزی در نبرد با روسیه ندارد و کشورهای غربی آماده اجرای سناریو دو کره در این کشور هستند.. .


بازنشر از : مهر

دیمیتری مدودف

روسیه

اوکراین


تولید کارتن و سفارش کارتن