عمان فلسطین مسجدالاقصی رژیم صهیونیستی مفتی اعظم عمان در بیانیه ای آزادی فلسطین و

1401\10\24 18:14:21


مفتی عمان: هدف کابینه نتانیاهو، اشغال مسجدالاقصی است. از تشدید تحریم رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنیم

مفتی اعظم عمان در بیانیه ای آزادی فلسطین و مسجدالاقصی را دِینی بر گردن همه امت اسلامی دانست که تا زمان تحقق آن از عهده آنها برداشته نمی شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وبگاه شهاب نیوز، «احمد بن حمد الخلیلی» مفتی اعظم عمان امروز شنبه ضمن صدور بیانیه‌ای آزادی فلسطین و مسجدالاقصی را دِینی بر گردن همه امت اسلامی دانست که تا زمان تحقق آن از عهده آنها برداشته نمی‌شود.

وی افزود: گرایش کابینه راستگرای افراطی رژیم صهیونیستی به سوی اشغال مسجدالاقصی است، در این راستا تجاوزات خود را علیه قبله اول مسلمانان تشدید کرده و حریم آن را نقض می‌کنند، آنها با ایجاد ممانعت برای فلسطینی‌ها در مسجدالاقصی به ایجاد یک جنگ مذهبی دامن می‌زنند و احساسات مسلمانان جهان را نادیده می‌گیرند. وی تاکید کرد: در این شرایط امت اسلامی باید در صفی واحد در مواجهه با تجاوزات اشغالگران قرار گیرد و به تمام قوا از مقاومت فلسطینی‌ها در مسجدالاقصی حمایت کند تا در نهایت فلسطین و مسجدالاقصی از اشغال صهیونیست‌ها رهایی یابد. مفتی اعظم عمان اخیراً نیز در موضعی قاطع، از طرح توسعه تحریم‌ها علیه رژیم صهیونیستی که اخیراً در مجلس عمان به تصویب رسیده، اعلام پشتیبانی کرد.

وی در توئیتر نوشت: «ما قویاً از پروژه تشدید تحریم رژیم صهیونیستی، که شامل تحریم کامل در تجارت و دیگر بخش‌ها می‌شود، به دلیل تداوم تجاوزات رژیم صهیونیستی و بی تفاوتی آنها نسبت به حقوق مردم مظلوم فلسطین، حمایت می‌کنیم. این بخشی از اصل برادری واجب و الزامی میان مسلمانان است.». .


بازنشر از : مهر

عمان

فلسطین

مسجدالاقصی

رژیم صهیونیستی


قفسه فلزی - قفسه انبار