جوزف بورل اتحادیه اروپا روسیه آزادی بیان مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز ب

1401\11\19 02:51:04


ممنوعیت فعالیت رسانه‌های روسی در اروپا، محافظت از آزادی بیان است!

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز با ارائه تعریفی دوگانه از آزادی بیان، با طرح ادعایی مضحک مدعی شد که ممنوعیت فعالیت رسانه‌ های روسی در اروپا، محافظت از آزادی بیان به شمار می آید!

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، «جوزف بورل» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز سه شنبه در ادعایی مضحک مدعی شد که بروکسل با ممنوع کردن فعالیت رسانه های روسی در اروپا «به آزادی بیان حمله نمی کند» بلکه «از آن محافظت می کند».

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در سخنانی در کنفرانس مبارزه با انتشار اطلاعات نادرست در شهر بروکسل ادعا کرد: با این کار (ممنوعیت پخش رسانه‌ های روسی در اروپا)، ما به آزادی بیان حمله نمی‌ کنیم، بلکه از آزادی بیان دفاع می‌ کنیم! «جوزف بورل» در این باره ادامه داد: ما باید باز هم پیش برویم. باید بفهمیم که کارزارهای ترویج اطلاعات نادرست از کجا سازماندهی شده، بازیگران آن را شناسایی کنیم و منبع آنها بیابیم! این در حالیست که وی پیشتر در ادعایی که با واکنش های تندی از سوی کشورها و مقامات بسیاری در سراسر جهان مواجه شد، ادعا کرده بود که این قاره باغ و بستان و مابقی جهان را جنگل وحشی است! ادعای امروز این مقام اروپایی در حالی مطرح می شود که اقدام موهن برخی از کشورهای اروپایی در اهانت به قرآن کریم و هتک حرمت مقدسات اسلامی به نخوی ابلهانه و با ادعای آزادی بیان توجیه می شود.. .


بازنشر از : مهر

جوزف بورل

اتحادیه اروپا

روسیه

آزادی بیان


کارشناسی خودرو در کرج - تشخیص رنگ ماشین