آل خلیفه بحرین انقلاب بحرین ۱۵ شخصیت بحرینی خواستار تحریم انتخابات آتی و ادامه مبارزه مسالمت آمیز شدند.

1401\06\30 18:16:31


واکنش ۱۵ شخصیت بحرینی به انتخابات نمایشی آل خلیفه

۱۵ شخصیت بحرینی خواستار تحریم انتخابات آتی و ادامه مبارزه مسالمت آمیز شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرآة البحرین، ۱۵ شخصیت بحرینی خواستار تحریم انتخابات آتی و ادامه مبارزه مسالمت آمیز شدند.

تبلیغات
مشاوره خدمات مالیاتی
مشاوره خدمات مالیاتی

گروه مشاوره و توسعه مدیریت تیارا ارائه خدمات مالیاتی تنظیم و ارسال اظهارنامه ارزش افزوده - تنظیم و ارسال معاملات فصلی- تنظیم اسناد مربوط به دفاتر کانونی- تحریر دفاتر قانونی- تنظیم اظهارنامه مالیاتی (سالانه)- شرکت در جلسات رسیدگی مالیاتی- تنظیم لوایح دفاعیه جهت اعتراض به برگ تشخیص های مالیاتی - صادره و شرکت در هیات های حل اختلاف به کسب و کارها

گروهی از شخصیت‌های برجسته و مقامات سابق بحرینی با انتشار بیانیه‌ای خواستار تحریم انتخابات پیش رو در این کشور شدند که قرار است در ۱۲ نوامبر آتی برگزار شود. چند چهره دینی و آکادمیک بحرینی که شماری از آنها سابقه نمایندگی مجلس را دارند، تأکید کردند که قوه مقننه در این کشور هرگز نتوانسته شهروندان را از حقوق سیاسی و مدنی خود برخوردار کند. در این بیانیه آمده است که در ۲۰ سال گذشته نقش این نهاد به عنوان ابزاری تحت کنترل خاندان حاکم علیه ملت تثبیت شده و از آن صرفا برای تصویب سیاست‌های مالی و مالیاتی رژیم و حمایت از مفسدان و تصویب سیاست‌های سرکوبگرانه تا عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی استفاده شده است.

این بیانیه انتخابات پارلمانی در بحرین را تحریف اراده ملت دانسته است و از آنان خواسته که با تحریم انتخابات صوری وحدت خود را حفظ کنند و به مبارزه از روش‌های مسالمت‌آمیز ادامه دهند.. .


بازنشر از : مهر

آل خلیفه

بحرین

انقلاب بحرین


برق و روشنایی لاله زار