1401\06\30 19:40:05


کاخ سفید:‌ اظهارات پوتین درباره سلاح هسته‌ای را جدی می‌گیریم  

ایسنا/ کاخ سفید اعلام کرد: «ما اظهارات پوتین درباره سلاح هسته‌ای را جدی می‌گیریم، اما نیازی نمی‌بینیم که نیروهای بازدارنده خود را افزایش دهیم». «جان کربی»، هماهنگ‌کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی آمریکا ام

کاخ سفید اعلام کرد: «ما اظهارات پوتین درباره سلاح هسته‌ای را جدی می‌گیریم، اما نیازی نمی‌بینیم که نیروهای بازدارنده خود را افزایش دهیم».«جان کربی»، هماهنگ‌کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی آمریکا امروز چهارشنبه اعلام کرد که واشنگتن اظهارات رئیس جمهور روسیه درباره سلاح هسته‌ای را جدی می‌گیرد ولی در حال حاضر ضرورتی نمی‌بیند که نیروهای بازدارنده استراتژیک خود را افزایش دهد.وی افزود: «این سخنان غیرمسئولانه روسیه به عنوان یک قدرت هسته‌ای در جهان است.

ما آن را جدی می‌گیریم و تا جایی که بتوانیم تحرکات استراتژیک این کشور را دنبال می‌کنیم تا ما هم بتوانیم در صورت لزوم، در دفاع از خود تغییر ایجاد کنیم اما در زمان کنونی دلیلی برای انجام این کار نمی‌بینیم».پوتین ساعاتی قبل هشدار داد:‌ «کسانی که برای باج گیری روسیه با سلاح‌های هسته‌‎ای تلاش می‎کنند، بدانند که ممکن است جهت باد به سمت خود آنها برگردد».. .


بازنشر از : آخرین خبر