1401\11\01 19:25:09


انجام ۷ ماموریت پلیسی در استان سمنان. سارقان به دام افتادند

سمنان- فرمانده انتظامی استان سمنان از انجام هفت ماموریت پلیسی طی شبانه روز گذشته در استان خبر داد و گفت: این ماموریت‌ها شامل کشف قاچاق کالا، مواد مخدر، اموال مسروقه و دستگیری سارق می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار عبدالله حسنی غروب پنج شنبه در گفتگو با خبرنگاران و اصحاب رسانه به میزبانی فرماندهی انتظامی سمنان ضمن بیان اینکه طی شبانه روز گذشته شش مأموریت ویژه پلیسی در استان صورت گرفته است، ابراز داشت: چهار مورد از این اتفاقات در شهرستان سرخه، یک مورد گرمسار، یک مورد میامی رخ داده و عملیات مشترک کشف مواد مخدر نیز با پلیس استان کرمان به انجام رسیده است.

تبلیغات
برق و روشنایی ساختمان
برق و روشنایی ساختمان

SearchBiz ارائه اطلاعات جامع در مورد فروش، اجاره، مشاوره و اجرا، تعمیرات و سرویس در حوزه صنعت و تولید در کشور.

وی افزود: کشف محموله ۲۵ کارتن انواع لوازم خانگی به ارزش یک میلیارد و پنجاه میلیون در بازرسی از کامیون، دستگیری دو سارق غیر بومی ساکن سمنان و کشف ۲۵ فقره سرقت و کشف مقادیر زیادی اموال مسروقه و کشف دو تن و ۱۴۰ کیلوگرم تخم‌مرغ غیرمجاز و فاقد مجوز بهداشتی در محور مواصلاتی سمنان-گرمسار و دستگیری سارق ۱۸ ساله با همکاری دو تبعه خارجی ۱۴ رأس احشام در سرخه مهمترین رویدادهای پلیسی حوزه شهرستان سرخه را شامل می‌شود. فرمانده انتظامی استان سمنان از تشکیل تیم‌های تخصصی و اقدامات فنی و رصد اخبار واصله، مأموران موفق به شناسایی سارق سابقه دار سیم و کابل برق هوایی و دستگیری او در منزلش طی عملیات غافلگیرانه در میامی خبر داد و گفت: این سارق سابقه دار سیم و کابل برق هوایی در بازجویی فنی و تخصصی پلیس به انجام ۱۳ فقره سرقت در این شهرستان اعتراف کرده است. حسنی ضمن بیان اینکه دستگیری فرد ۳۳ ساله به اتهام هفت فقره سرقت اماکن خصوصی و احشام به ارزش بالغ بر سه میلیارد ریال مأموریت پلیسی را برای شهرستان گرمسار رقم زد، تصریح کرد: این فرد با همکاری برادرش اقدام به سرفت می‌کرد که تلاش برای دستگیری او ادامه دارد.

وی ضمن بیان اینکه با محرز شدن فردی به همراه همسر و فرزند معلولش در پوشش خانواده با قصد انتقال محموله مواد مخدر یکی از شهرستان‌های استان کرمان موضوع در دست پیگیری قرار گرفت، افزود: با هدایت لحظه به لحظه پلیس مواد مخدر استان سمنان، خودرو سواری متهم در یکی از بلوارهای اصلی شهرستان کرمان شناسایی و پس از توقف و بازرسی، ۲۸ کیلوگرم تریاک از آن کشف شد.. .


بازنشر از : مهر

نیروی انتظامی سمنان

عبدالله حسنی

ستاد مبارزه با مواد مخدر