فارس/ بر اساس مصوبات جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوا، تمامی مدارس و دانشگاه‌های استان‌تهران به جز شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه روز یکشنبه دوم بهمن‌ماه غیرحضوری

1401\11\01 21:11:36


مدارس استان تهران یکشنبه غیرحضوری است

فارس/ بر اساس مصوبات جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوا، تمامی مدارس و دانشگاه‌های استان‌تهران به جز شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه روز یکشنبه دوم بهمن‌ماه غیرحضوری شد. جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوا با حضور اعضا برگزار شد.

بر اساس مصوبات جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوا، تمامی مدارس و دانشگاه‌های استان‌تهران به جز شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه روز یکشنبه دوم بهمن‌ماه غیرحضوری شد.جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوا با حضور اعضا برگزار شد.

مصوبات این کارگروه با توجه به پایداری و سکون نسبی جو وکاهش کیفیت هوا و با تاکید بر لزوم صرفه‌جویی در مصرف گاز به شرح ذیل اعلام شد.بر همین اساس روز یکشنبه دوم بهمن‌ماه در تمامی شهرستان‌های استان تهران به جز دماوند و فیروزکوه کودکستان‌ها تعطیل و فعالیت آموزشی کلیه مدارس و دانشگاه‌های دولتی و غیردولتی به صورت غیر حضوری برگزار خواهد شد.تصمیم‌گیری برای برگزاری امتحانات پایان ترم دانشجویان و یا تعویق امتحانات در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی بعهده روسای دانشگاه‌ها خواهد بود.

همچنین آزمون های کشوری المپیاد علمی دانش آموزی طبق برنامه برگزار خواهد شد.بر اساس مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوای تهران، طرح زوج و فرد برای روز یکشنبه دوم بهمن ماه از درب منزل اجرا خواهد شد و پلیس و شهرداری نسبت به اعمال قانون توسط دوربین‌های ثبت تخلفات اقدام می‌کنند.فروش روزانه مجوز طرح ترافیک برای روز یکشنبه از سوی شهرداری تهران ممنوع است همچنین پلیس راهور و پلیس فاتب نیز باید از تردد شبانه کامیون‌ها به جز کامیون‌های حامل سوخت و مواد فاسد شدنی جلوگیری کند.

همچنین فعالیت کلیه واحدهای تولید شن و ماسه و آسفالت و بتن آماده و کلیه معادن شرکت سیمان تهران، ممنوع خواهد بود.همچنین شهرداری ها باید نسبت به جلوگیری از روشن ماندن و درجا کار کردن اتوبوس ها و مینی بوس ها در پایانه ها اقدام کنند.

واحدهای اورژانس نیز باید نسبت به استقرار در میادین اصلی اقدام کنند.از شهروندان تقاضا می شود از تردد غیرضروری خودداری کنند و در صورت لزوم از ماسک مناسب N۹۵ استفاده کنند همچنین روسای ادارات با تقاضای مرخصی مادران دارای فرزند دانش‌آموز موافقت کنند.


بازنشر از : آخرین خبر

فارس/ بر اساس مصوبات جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوا، تمامی مدارس و دانشگاه‌های استان‌تهران به جز شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه روز یکشنبه دوم بهمن‌ماه غیرحضوری شد. جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوا با حضور اعضا برگزار شد.

مصالح ساختمانی

SearchBiz ارائه اطلاعات جامع در مورد فروش، اجاره، مشاوره و اجرا، تعمیرات و سرویس در حوزه صنعت و تولید در کشور.

مصالح ساختمانی - مصالح ساختمان - سیمان - فروش مصالح ساختمانی

نمایندگی بوتان تهران