1401\09\08 19:00:05


کشف انبار لوازم خانگی احتکار شده در خمینی شهر

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر از کشف لوازم خانگی احتکار شده به ارزش 10 میلیارد ریال در عملیات مأموران انتظامی این شهرستان خبر داد.

سرهنگ غلامرضا براتی بیان داشت: در راستای مقابله با احتکار کالاها و برخورد با اخلالگران نظام اقتصادی، مأموران پلیس امنیت اقتصادی شهرستان خمینی شهر با اشرافیت و هوشمندی بالای خود از احتکار لوازم خانگی در یک انبار مطلع و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران با انجام تحقیقات میدانی، مکان دقیق نگهداری این کالاها را در یکی از انبار های سطح شهرستان شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی به محل اعزام شده که دربازرسی از این انبارتعداد ۷۳ دستگاه انواع لوازم خانگی شامل کولر، یخچال، فریزر، اجاق گاز و ماشین لباسشویی اتوماتیک احتکار شده کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر بابیان این که کارشناسان مربوطه ارزش کالاهای احتکاری را ۱۰میلیارد ریال برآورد کردند تصریح کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر که پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.

تبلیغات
تعمیر کولرگازی
تعمیر کولرگازی

24تعمیر ارائه خدمات تعمیر و نصب یخچال و فریز، ساید بای ساید، کولر گازی، پکیج گرمایشی در تهران با تعرفه نمایندگی . - تعمیر کولرگازی - کولر گازی - تعمیر کولرگازی

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به آثار و پیامد های زیان بار قاچاق و احتکار کالا در نظام اقتصادی کشور و معیشت افراد جامعه خاطر نشان کرد: برخورد قاطع با محتکران و اخلالگران اقتصادی از اولویت های پلیس بوده و از شهروندان نیز می خواهیم هرگونه اخبار و اطلاعات در این زمینه را از طریق تماس با مرکز فوریت های ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

.

.


بازنشر از : منبع: خبرگزاری