1401\06\16 21:01:20


عرضه محصولات سایپا بدون قرعه‌کشی در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو

فروش فوق العاده عادی و طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت برای ۵ محصول گروه خودروسازی سایپا از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۱۶ شهریورماه آغاز شد.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، گروه خودروسازی سایپا، فروش فوق‌العاده ۵ محصول کوییک.اس، ساینا.

اس، کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک، کوییک.آر و کوییک.آر با گیربکس اتوماتیک با موعد تحویل ۹۰ روزه را آغاز می‌کند و این ثبت‌نام تا تکمیل ظرفیت محصولات از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو ادامه خواهد داشت. همچنین شرایط پیش فروش یک‌ساله عادی و طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت را نیز برای ۶ محصول شاهین، ساینا. اس، کوییک.اس، کوییک با گیربکس اتوماتیک، کوییک با گیربکس معمولی و کوییک.آر با گیربکس معمولی با موعد تحویل آذر ماه سال جاری الی تیرماه ۱۴۰۲ آغاز می‌کند.

تبلیغات
نصب و تعمیر چیلر و داکت اسپلیت
24تعمیر ارائه خدمات تعمیر و نصب چیلر ، مینی چیلر و داکت اسپلیت ، یخچال و فریز، ساید بای ساید، کولر گازی، پکیج گرمایشی در تهران با تعرفه نمایندگی .
# چیلر - # اسپلیت - # تهویه

گفتنی است در این طرح، صرفاً فروش فوق‌العاده خودرو ساینا. اس از طریق قرعه کشی عرضه می‌شود و فروش سایر محصولات اعم از فروش فوق‌العاده و پیش فروش بدون محدودیت قرعه کشی انجام خواهد شد. همچنین در این طرح فروش محدودیت عدم وجود ثبت نام و صدور فاکتور در فروش فوق‌العاده انواع خودرو کوییک به ۱۸ ماه و درخودرو ساینا.

اس به ۲۴ ماه تغییر یافته است و در خصوص خودرو شاهین محدودیت مذکور وجود ندارد. ضمناً محدودیت پلاک انتظامی در تمامی روش‌های فروش (فوق‌العاده و پیش فروش) و تمامی محصولات به غیر از ساینا. اس اجرا نخواهد شد.

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی http://sale.iranecar.com نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرایند خرید خودرو در طرح مذکور شرکت کنند.. .


بازنشر از : مهر

گروه خودروسازی سایپا

کوییک

قرعه کشی خودرو

پیش فروش خودرو