1401\07\07 19:13:29


آمازون از تبلت Kindle Scribe با نمایشگر e-ink رونمایی کرد

آمازون به‌تازگی و در جریان رویداد سخت‌افزاری اخیر خود از تبلت جدیدی تحت عنوان Kindle Scribe با بهره‌مندی از نمایشگر e-ink رونمایی کرد

آمازون به‌تازگی و در جریان رویداد سخت‌افزاری اخیر خود از تبلت جدیدی تحت عنوان Kindle Scribe با بهره‌مندی از نمایشگر e-ink رونمایی کرد.

آمازون روز گذشته رویدادی را با تمرکز بر سخت‌افزار برگزار و در آن از محصولات متنوعی رونمایی کرد.

یکی از این محصولات که در ابتدای رویداد هم شاهد رونمایی از آن بودیم، تبلت Kindle Scribe بود؛ محصولی با بهره‌مندی از نمایشگر e-ink و قابلیت‌های متنوع که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

Kindle Scribe را در واقع می‌توان هم یک کتاب‌خوان الکترونیکی در نظر گرفت و هم محصولی مثل تبلت جهت نوشتن و طراحی. در واقع می‌توان آن را ترکیبی از قابلیت‌های خوب تبلت‌های سری Kindle و کتاب‌خوان‌های الکترونیکی این شرکت آمریکایی دانست؛ آمازون در نظر داشت محصولی را تولید کند که در عین بهره‌مندی از قابلیت‌های جذاب، تعامل با آن هم مثل کار با کاغذ ساده باشد. Kindle Scribe هم جدیدترین محصولی به حساب می‌آید که آمازون برای تحقق این هدف خود طراحی و روانه‌ی بازار کرده است.

این تبلت نمایشگری ۱۰٫۲ اینچی از نوع e-ink دارد که از قلم هم پشتیبانی می‌کند.

خریداران این محصول دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌ای مجزا برای خرید قلم ندارند چرا که درون جعبه می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند. البته دو نوع قلم وجود دارد؛ Basic Pen و Premium Pen که بین آن‌ها حدودا ۳۰ دلار تفاوت قیمت وجود دارد. قلم پریمیوم از کلید میان‌بر قابل شخصی‌سازی و یک سنسور پاک‌کن در قسمت بالایی بهره می‌برد.

علاوه بر این‌ها، تبلت یادشده از قابلیت‌های زیادی برای سهولت فرایند یادداشت‌برداری بهره می‌برد.

برای مثال کاربران قادر خواهند بود روی یک متن کلیک کرده و درست مثل هایلایت کردن یک نوشته، در کنار آن هر یادداشتی را که می‌خواهند بنویسند.

ظرفیت باتری بکار رفته در Kindle Scribe توسط آمازون اعلام نشده اما این شرکت میزان شارژدهی محصول جدید خود را با هفته اندازه‌گیری کرده و نه ساعت. طبق ادعای این شرکت، این محصول می‌تواند با یکبار شارژ تا ۱۲ هفته کاربران را همراهی کند. البته این در شرایطی است که شما هر روز فقط ۳۰ دقیقه با آن متن بخوانید.

نکته‌ی جالب اینجاست که اگر به‌جای ۳۰ دقیقه خواندن، ۳۰ دقیقه با تبلت بنویسید، باید در عرض ۳ هفته بار دیگر آن را شارژ کنید.

تبلت Kindle Scribe آمازون از امروز برای پیش‌خرید در دسترس قرار دارد اما در روز نامشخصی در سال جاری قرار است با قیمت ۳۴۰ دلار آمریکا و ۴۳۰ دلار کانادا به بازار عرضه شود. شما می‌توانید تصاویر این تبلت را هم در زیر مشاهده کنید.

/*/
آمازون تبلت Kindle Scribe/*/
آمازون تبلت Kindle Scribe/*/
آمازون تبلت Kindle Scribe/*/
آمازون تبلت Kindle Scribe/*/
آمازون تبلت Kindle Scribe/*//*//*/
  • نگاهی به درون آمازون؛ فرآیند تصمیم گیری در جسورترین شرکت دنیا چگونه است؟

منبع: Android Authority

/*/ . .


بازنشر از : digimag