1401\10\12 08:03:35


اپل برنامه محبوب هواشناسی Dark Sky را برای همیشه غیرفعال کرد

دیجیاتو/ این برنامه سال گذشته توسط اپل خریداری شده بود، در ماه سپتامبر از اپ استور حذف شد و اکنون دسترسی به آن غیرفعال شده است. اپل از امروز برنامه هواشناسی Dark Sky را برای همیشه غیرفعال کرد.

دیجیاتو/ این برنامه سال گذشته توسط اپل خریداری شده بود، در ماه سپتامبر از اپ استور حذف شد و اکنون دسترسی به آن غیرفعال شده است.اپل از امروز برنامه هواشناسی Dark Sky را برای همیشه غیرفعال کرد.

این برنامه محبوب قبلاً در ماه سپتامبر از اپ استور حذف شده بود و اکنون دیگر کاربران نمی‌توانند از آن استفاده کنند.در سال 2022، اپلیکیشن Dark Sky توسط اپل خریداری شد و از آن زمان بسیاری از ویژگی‌های آن در برنامه از پیش نصب شده Weather در آیفون‌ها، آیپد و مک مورد استفاده قرار گرفته‌اند. در اوایل این ماه، اپل یک سند پشتیبانی را که حاوی اطلاعاتی در مورد نحوه استفاده کاربران Dark Sky از اپلیکیشن Weather بود، به اشتراک گذاشت.در این سند گفته شده بود که Weather اکنون پیش‌بینی‌های «هایپرلوکال»، از جمله بارش در ساعت‌های بعدی، پیش‌بینی ساعتی 10 روز آینده، نقشه‌های راداری با وضوح بالا و اعلان‌های آب‌و‌هوای سخت را ارائه می‌کند.استفاده از ویژگی‌های Dark Sky در برنامه Weather اپلبا‌این‌حال، برای استفاده از ویژگی‌های Dark Sky در برنامه Weather چندین شرط ارائه شده است. به عنوان مثال، دستگاه کاربران باید از سیستم‌عامل iOS 16 ،iPadOS 16 یا macOS Ventura پشتیبانی کند.

همان‌طور که اپل در سند دیگری توضیح داده است، برخی از این ویژگی‌ها درحال‌حاضر فقط در کشورهای منتخب در دسترس هستند.اپل همچنین قصد دارد تا API مربوط به Dark Sky را برای برنامه‌های هواشناسی شخص ثالث در تاریخ 31 مارس 2023 تعطیل کند و WeatherKit API خود را به‌عنوان گزینه جایگزین آن معرفی نماید.درنهایت باید اشاره کرد که اپل ادعا کرده است که داده‌های Dark Sky در برنامه Tempo در دسترس خواهد بود. اگر دستگاه شما دارای iOS 16 ،iPadOS 16 یا macOS 13 Ventura است، می‌توانید این برنامه را از اپ استور دریافت کنید. در‌حالی‌که ویژگی هشدار درباره آب‌و‌هوای نه‌چندان مناسب در این برنامه در دسترس است، چندین جنبه دیگر مانند پیش‌بینی بارش ساعتی و کیفیت هوا برای همه قابل‌دسترس نیست..

.


بازنشر از : آخرین خبر