دیجیاتو/ با این ویژگی جدید که در دسترس کاربران برخی کشورهای منتخب قرار گرفته، فید پست‌ها را فقط برای Close Friends می‌توان قابل مشاهده کرد. اینستاگرام همیشه تلاش داشته ت

1402\06\16 19:46:50


اینستاگرام امکان اشتراک‌گذاری فید پست‌ها با دوستان نزدیک را آزمایش می‌کند

دیجیاتو/ با این ویژگی جدید که در دسترس کاربران برخی کشورهای منتخب قرار گرفته، فید پست‌ها را فقط برای Close Friends می‌توان قابل مشاهده کرد. اینستاگرام همیشه تلاش داشته تا راه‌های بیشتری به کاربران خود ارائه کند تا بتوانند محتوا را با دوستان‌شان به اشتراک بگذارند.

دیجیاتو/ با این ویژگی جدید که در دسترس کاربران برخی کشورهای منتخب قرار گرفته، فید پست‌ها را فقط برای Close Friends می‌توان قابل مشاهده کرد.اینستاگرام همیشه تلاش داشته تا راه‌های بیشتری به کاربران خود ارائه کند تا بتوانند محتوا را با دوستان‌شان به اشتراک بگذارند.

حالا گفته شده که این شبکه اجتماعی در حال آزمایش قابلیتی است که به شما اجازه می‌دهد فید پست‌های خود را فقط با «دوستان نزدیک» (Close Friends) به اشتراک بگذارید.در چند روز گذشته، کاربران بسیار زیادی از جمله «لیا هبرمن» مؤسس خبرنامه ICYMI به این ویژگی اشاره کرده‌اند. همچنین اینستاگرام به TechCrunch تأیید کرد که این ویژگی در چند کشور در حال آزمایش است.در بیانیه سخنگوی متا آمده است:«ما در حال آزمایش قابلیت جدیدی برای کاربران کشورهای منتخب هستیم که بتوانند پست‌های فید را با دوستان نزدیک خود به اشتراک بگذارند. ما همیشه در حال جستجو راه‌های جدیدی برای کاربران خود هستیم که از طریق اینستاگرام خودشان را معرفی کنند و با دیگران ارتباط داشته باشند.»اشتراک‌گذاری فید اینستاگرام با کلوز فرندزهمانطور که در تصاویر بالا قابل مشاهده است، با این ویژگی کاربران گزینه جدیدی برای اشتراک‌گذاری فید خود دریافت خواهند کرد که از طریق آن می‌توان پست‌های موجود در فید را فقط برای لیست Close Friends خود قابل مشاهده کرد.در صورتی که قابلیت اشتراک‌گذاری فید‌های اینستاگرام با دوستان نزدیک در دسترس قرار بگیرد، احتمالاً دیگر نیازی به ایجاد یک حساب کاربری جداگانه برای دوستان وجود نداشته باشد.متا اولین بار در سال 2018 قابلیت Close Friends را معرفی کرد که با وجود آن، کاربران می‌توانند استوری‌های خود را با لیست قابل‌تنظیمی از دوستان به اشتراک بگذارند.

سال بعد، این شرکت سعی کرد که از طریق برنامه‌ای با نام Threads (با شبکه اجتماعی که اخیراً راه‌اندازی شد تفاوت دارد) امکان چت گروهی با دوستان نزدیک اینستاگرام را در دسترس قرار دهد. البته این برنامه در سال 2021 تعطیل شد و متا اعلام کرد که قصد دارد روی بهبود تجربه پیام‌های مستقیم اینستاگرام کار کند. بازار.

.


بازنشر از : آخرین خبر


مشاور امور مالی و مالیاتی در تهران