طی ماه‌های گذشته گزارش‌هایی در مورد یک مدل جدید آیفون مبتنی بر بدنه‌ی تیتانیومی و آیفون اولترا منتشر شده است

1401\11\19 05:47:24


این رندر مفهومی، تأثیر اپل واچ اولترا بر آیفون ۱۶ اولترا را نشان می‌دهد

طی ماه‌های گذشته گزارش‌هایی در مورد یک مدل جدید آیفون مبتنی بر بدنه‌ی تیتانیومی و آیفون اولترا منتشر شده است

طی ماه‌های گذشته گزارش‌هایی در مورد یک مدل جدید آیفون مبتنی بر بدنه‌ی تیتانیومی و آیفون اولترا منتشر شده است.

با وجود اینکه هنوز مشخص نیست چه زمانی مدل اولترا راهی بازار می‌شود، یکی از طراحان در این رابطه رندر مفهومی منتشر کرده که نشان می‌دهد اگر اپل از المان‌های اپل واچ اولترا برای آیفون اولترا استفاده کند، گوشی موردنظر چه شکل و شمایلی خواهد داشت.

ماه‌ها قبل اعلام شد که ممکن است اپل به جای اپل ۱۵ پرو مکس یا در کنار آن، یک مدل جدید به نام آیفون ۱۵ اولترا راهی بازار کند. البته به تازگی خبرگزاری بلومبرگ گزارش داده که اپل می‌خواهد در سال ۲۰۲۴ چنین کاری را انجام دهد و در کنار آیفون ۱۶ پرو مکس، شاهد رونمایی از یک گوشی گران‌تر به نام آیفون ۱۶ اولترا خواهیم بود که ممکن است از نمایشگر بزرگ‌تر، دوربین بهتر و چیپست قدرتمند‌تر بهره ببرد. با توجه به اینکه برخی طراحان برای برخی گوشی‌های رندرهای مفهومی جذابی را ارائه می‌دهند، حالا یک طراح به نام  Jonas Daehnert برای آیفون ۱۶ اولترا یک رندر کاملا تخیلی ارائه داده است.

آیفون اولترا

تبلیغات
چاه ارت - اعلام حریق
چاه ارت - اعلام حریق

کالای برق لِنا - LENA با سابقه ای درخشان در صنعت برق کشور و در زمینه ی تامین کالای برق,اجرای پروژه های الکتریکال و هوشمند سازی برق ساختمان فعالیت میکند.

باید تاکید کنیم که رندرهای مفهومی مبتنی بر اطلاعات موثقی نیستند و طراح یا طراحان موردنظر برای این کار از سلیقه‌ی شخصی خود استفاده می‌کنند.

او در توییتر خود نوشته که اصلا اطلاعاتی راجع به خبرهای فاش شده ندارد و فقط تلاش کرده المان‌های طراحی اپل واچ اولترا را برای مدل جدید آیفون استفاده کند. اما در هر صورت نمی‌توانیم جذاب بودن این رندر را کتمان کنیم و به‌خصوص دکمه‌ی نارنجی رنگ معروف اپل واچ اولترا که حالی در این رندر هم دیده می‌شود، توجه زیادی را جلب می‌کند.

گوشی موبایل اپل مدل iPhone 13 CH دو سیم‌ کارت ظرفیت 128 گیگابایت و رم 4 گیگابایت /*/
گوشی موبایل اپل مدل iPhone 13 CH دو سیم‌ کارت ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت و رم ۴ گیگابایت /*/
۳۶,۷۰۰,۰۰۰ /*/
تومان /*/ /*/ /*/
گوشی موبایل اپل مدل iPhone 12 india تک<a href= سیم کارت ظرفیت 128 گیگابایت و رم 4 گیگابایت - هند"> /*/
گوشی موبایل اپل مدل iPhone 12 india تک سیم کارت ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت و رم ۴ گیگابایت - هند /*/
۳۰,۴۰۰,۰۰۰ /*/
قفسه فلزی - قفسه انبار