1403\03\22 10:59:11


ببینید- تریلر جدید استاکر ۲ به گیم‌پلی بازی می‌پردازد

استودیوی GSC Game World تریلر جدیدی از بازی S

استودیوی GSC Game World تریلر جدیدی از بازی S.T.A.L.K.E.R.

2: Heart of Chornobyl با عنوان The Time of Opportunities منتشر کرده است.

جدیدترین نسخه از سری تیراندازی و بقای استاکر بدون شک با فراز و نشیب‌های زیادی در فرآیند تولید خود مواجه شده است. توسعه‌دهنده‌ی اوکراینی این بازی در زمان تولید بازی درگیر جنگ روسیه و اکران شد و همین باعث نقل مکان برخی از اعضا و در این میان، تاخیرهای متعدد بازی شد. با این حال این بازی همچنان در مسیر تولید است و اگر مشکلی پیش نیاید، برای عرضه در شهریور امسال برنامه‌ریزی شده است.

حال تریلر جدیدی از بازی منتشر شده که بخش‌هایی از گیم‌پلی این اثر مورد انتظار را به نمایش می‌گذارد.

این تریلر که کاملا به زبان اوکراینی صداگذاری شده است، جزئیات و بینش‌های جدیدی را در مورد گیم‌پلی‌ می‌دهد که طرفداران این سری کاملا با آن آشنا خواهند بود. البته تریلر ذکر شده در کنار عناصر آشنا، تجربیات مختلفی را از حرکت مکان‌های متنوع تا برخورد با انسان‌ها، جهش‌یافته‌های کوچک و بزرگ و ناهنجاری‌ها را به نمایش می‌گذارد.

استاکر 2

بازیکنان همچنین مکان‌هایی را خواهند دید که می‌توانند در آن استراحت کنند و برای ماموریت خطرناک بعدی خود آماده شوند. گفتنی است که در بخشی از تریلر همچنین شاهد نوعی هیولای غول‌پیکر هستیم که ظاهرا باید با آرپی‌جی آن را نابود کنید.

سازندگان بیان کرده‌اند که بهتر است منتظر اطلاعات بیشتر از بازی در طول تابستان باشید زیرا این تریلر آغاز یک سفر هیجان‌انگیز از اطلاعات مختلف از بازی در دوران منتهی به انتشار است. بنابراین به نظر می‌رسد که استاکر ۲ بالاخره قرار است پس از مدت‌ها انتظار در موعد وعده داده شده عرضه شود.

بازی S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl در تاریخ ۵ سپتامبر (۱۵ شهریور) سال جاری برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و اس عرضه خواهد شد.

این بازی همچنین در روز عرضه روی سرویس گیم پس در دسترس قرار خواهد گرفت. می‌توانید در ادامه تریلر و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

/*/