string(4) "1401"

1401\06\23 23:28:06


بررسی بازی کارتی افسانه‌های کاغذی؛ نیروی پیر

در بازی «افسانه‌های کاغذی» (Paper Tales)، بازی‌کننده‌ها باید بدون نوبت و به شکلی همزمان، باری خود کارت جمع کنند و قلمروی خود را پیشرفت دهند

در بازی «افسانه‌های کاغذی» (Paper Tales)، بازی‌کننده‌ها باید بدون نوبت و به شکلی همزمان، باری خود کارت جمع کنند و قلمروی خود را پیشرفت دهند. نکته‌ی جالب و متفاوت بازی افسانه‌های کاغذی این است که با گذر زمان، شخصیت‌ها و کارت‌های بازی‌کننده‌ها پیر می‌شوند و می‌میرند. آرین در بررسی امروز خود از بازی‌های تخته‌ای، به خوبی افسانه‌های کاغذی را تحت نظر قرار می‌دهد.

بازی افسانه‌های کاغذی در سبک جمع کردن کارت و ساختن یک دست است. بازی‌کننده‌ها هر کدام یک قلمرو در اختیار دارند که به کمک کارت‌های خود آن را می‌سازند. گرفتن نیروهای بیشتر و قوی‌تر برای جنگ‌ها و مبارزات، ساخت ساختمان‌ها و بزرگتر کردن قلمرو بخشی از بازی است. بازی‌کننده‌ها فقط چهار مکان برای جذب شخصیت‌های افسانه‌ای دارند و اگر هم به خوبی و مناسب از آن‌ها استفاده نکنند، به سرعت آن‌ها را از دست خواهند داد.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالای آرین را برای بررسی بازی کارتی افسانه‌های کاغذی (Paper Tales) ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.


بازنشر از : digimag